Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dłużnika - naprawa życia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dłużnika - naprawa życia (/Temat-Dziennik-dluznika-naprawa-zycia-149380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dziennik dłużnika - naprawa życia - mahuzz - 26-11-2017 15:06

Predkooo, ładnie Big Grin gratuluje samozaparcia Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 03-12-2017 01:45

Czas na podsumowanie Listopada.

Ostatni tydzień okazał się dość owocny i wpadło jeszcze 570zł na paypal.


[Obrazek: dsdsdsdsdsds.png]

Łącznie w Listopadzie udało się zarobić: 2116zł Huh



Niestety wygląda na to, że miejsce promocji mojej niszki się wypaliło i trzeba zabrać się za inne rzeczy. Do tego paypal nałożył mi limit wypłat + zaczął sprawdzać każdą moją transakację. Tutaj chciałbym polecić użytkownika @[Artinesse] jeżeli chodzi o wymianę pp-->bank Smile. Tanio szybko i profesjonalnie. Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieć problem z wypłatą to polecam skorzystać Smile

W poniedziałek odpalam dwa projekty real conent + fake pod suby. Do tego cały czas zamierzam coś skrobać na paypalu jednak większych nadziei z tą niszą już nie wiąże.

Poprzedni cel został osiągnięty tak więc czas na nowy Smile
Nowe projekty to raczej długoterminowe zyski tak więc jeżeli uda się osiągnąć w grudniu 1000zł będe bardzo zadowolony.

CEL:0/1000zł



RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Artinesse - 03-12-2017 10:51

Ładnie idziesz z zarobkami. Życzę Ci żebyś nadal tyle zarabiał, a nawet więcej jeżeli tylko się da. Dziękuję Ci za wymiany i za polecenie mnie w temacie.
Jak tam udało się już coś pospłacać? Wink


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - lycho - 03-12-2017 13:01

Dobra historia od problemów z długami do ładnych zarobków w sieci. Trzymam kciuki !!Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 19-12-2017 23:10

Witam. Dawno nic tutaj nie pisałem Smile Cały czas ostro pracuję a przedewszystkim zdobywam wiedzę Smile 3 stronki pod nisze już stoją, teraz ropozczynam pozycjonowanie. Jeżeli chodzi o zarobki w grudniu wygląda to tak:


[Obrazek: podsumowanie.jpg]

Łącznie : 1564 zł + ok 400zł LeadNetwork

Cel na grudzień już został zdublowany 2

Następne podsumowanie pod koniec roku, ustawie również nowy długoterminowy cel oraz kilka pobocznych jak i zmienię totalnie sposób prowadzenia dziennika Smile. Mam nadzieję, że wszystko odpali i w styczniu wpadnie wymarzone 4,000 zł z neta/miesiąc RolleyesRolleyes

Pozdrawiam !


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Randals - 16-01-2018 23:40

Gratulacje @Adaalbert, świetny dziennik pokazujący, że nie ma się co załamywać jak jest źle, wystarczy chcieć Big Grin
Czekam na kolejne wpisy bo widzę, że od ostatniego trochę minęło!


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Vasaki - 31-01-2018 16:43

Bardzo utożsamiłem się z twoją historią w pierwszym poście.
Moje GG masz na moim profilu.
Odezwij się Smile

I btw #Edit#
Fajny dziennik ^^