Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dłużnika - naprawa życia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dłużnika - naprawa życia (/Temat-Dziennik-dluznika-naprawa-zycia-149380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 29-10-2017 21:25

Podsumowanie Października

Wiem, że do końca miesiąca jeszcze dwa dni ale w nocy wyjeżdżam na dwudniowe szkolenie ( praca na etacie) więc podsumowanie pojawia się dzisiaj Smile

Uważam ten miesiąc za bardzo udany ponieważ w końcu ruszyłem dupę do pracy Huh Po wielu miesiącach narzekania wreszcie znalazłem motywację aby zacząć działać.

Podsumowując co zrobiłem w czasie 10.10.2017- 29.10.2017

- Ogarnięcie od strony technicznej Wordpressa, List mailngowych - postawienie 3 stronek pod nisze
- Rozpoczęcie tworzenia zaplecza w Social - 5 kont Instagram (aktualnie 300+ realnych obserwujących na każdym koncie) + dwa konta snapchat
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat SEO
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat marketingu: tworzenie dobrych LP, FP Ads, Pisanie tekstów reklamowych.
- Ogarnięcie ogólne tematu zarabiania w internecie, masa poradników przeczytanych + sporo znalezionych, które czekają na swoją kolej.
- Poznanie kilku wartościowych osób, z którymi mam nadzieje utrzymywać kontakt w celach szkoleniowych Big Grin

Jeżeli chodzi o zarobki to:

LeadNetwork: 229zł
Eforsa:64zł
PayPal: 230zł
Bukmacherka:1073zł
łącznie:1 596zł

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego miesiąca nie tyle jeżeli chodzi o zarobki co o sam fakt, ze zacząłem w końcu działać. Kompletnie zmieniłem spędzanie swojego czasu po pracy na etacie. Teraz każdą wolną chwile zamierzam poświęcać na prace w necie lub zdobywanie wiedzy.

Od listopada zmieniam cel dziennika oraz sposób prowadzenia (w sumie to dopiero zacznę go prowadzić Jerk). Cel jaki sobie ustalam to 2000zł do końca roku, czyli po 1000zł miesięcznie. Wyrzucam z zarobków bukmacherke, chcę stworzyć źródło dochodu nie mające nic wspólnego z hazardem/tradingiem/inwestowaniem (jeden ch*j jak zwał Smile). Wybrałem sobie na razie trzy nisze, na których się skupie.

Mam nadzieję, że Listopad w końcu odpali i uda się zrealizować 50% celu a i wpadnie ta wymarzona dniówka 100pln Cool

CEL: 0/2000zł (0/63 dni)



RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - mahuzz - 29-10-2017 21:37

Brawo, pięknie nabierasz doświadzenie. Kibicuję! Wink


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - limak5 - 29-10-2017 22:33

(29-10-2017 21:25)Adaalbert napisał(a):  Podsumowanie Października

Wiem, że do końca miesiąca jeszcze dwa dni ale w nocy wyjeżdżam na dwudniowe szkolenie ( praca na etacie) więc podsumowanie pojawia się dzisiaj Smile

Uważam ten miesiąc za bardzo udany ponieważ w końcu ruszyłem dupę do pracy Huh Po wielu miesiącach narzekania wreszcie znalazłem motywację aby zacząć działać.

Podsumowując co zrobiłem w czasie 10.10.2017- 29.10.2017

- Ogarnięcie od strony technicznej Wordpressa, List mailngowych - postawienie 3 stronek pod nisze
- Rozpoczęcie tworzenia zaplecza w Social - 5 kont Instagram (aktualnie 300+ realnych obserwujących na każdym koncie) + dwa konta snapchat
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat SEO
- Zdobycie podstawowej wiedzy na temat marketingu: tworzenie dobrych LP, FP Ads, Pisanie tekstów reklamowych.
- Ogarnięcie ogólne tematu zarabiania w internecie, masa poradników przeczytanych + sporo znalezionych, które czekają na swoją kolej.
- Poznanie kilku wartościowych osób, z którymi mam nadzieje utrzymywać kontakt w celach szkoleniowych Big Grin

Jeżeli chodzi o zarobki to:

LeadNetwork: 229zł
Eforsa:64zł
PayPal: 230zł
Bukmacherka:1073zł
łącznie:1 596zł

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego miesiąca nie tyle jeżeli chodzi o zarobki co o sam fakt, ze zacząłem w końcu działać. Kompletnie zmieniłem spędzanie swojego czasu po pracy na etacie. Teraz każdą wolną chwile zamierzam poświęcać na prace w necie lub zdobywanie wiedzy.

Od listopada zmieniam cel dziennika oraz sposób prowadzenia (w sumie to dopiero zacznę go prowadzić Jerk). Cel jaki sobie ustalam to 2000zł do końca roku, czyli po 1000zł miesięcznie. Wyrzucam z zarobków bukmacherke, chcę stworzyć źródło dochodu nie mające nic wspólnego z hazardem/tradingiem/inwestowaniem (jeden ch*j jak zwał Smile). Wybrałem sobie na razie trzy nisze, na których się skupie.

Mam nadzieję, że Listopad w końcu odpali i uda się zrealizować 50% celu a i wpadnie ta wymarzona dniówka 100pln Cool

CEL: 0/2000zł (0/63 dni)

Jak zaczniesz trzaskać dniówki 100 pln, to się sporo ludzi do Ciebie zgłosi Big Grin Powodzenia Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 05-11-2017 12:57

Czas na podsumowanie pierwszego tygodnia Listopada Smile Miesiąc zaczął się konkretnie... Po pierwszym tygodniu prawie zrealizowany cel miesięczny.


[Obrazek: zarobki_ewhorring.png]

Poczytałem trochę o ewhoringu, zebrałem stare znane metody, zmodyfikowałem o kilka nowości i strzeliło 860zł w tydzień. Do tego wpada w LeadNetwork ok 12-18zł dziennie na full automacie, jednak leady oczekują na akceptację więc na razie tego nie zliczam Smile Tutaj też trochę przysiądę i powinno wpadać po 30zł dziennie.

Oprócz tego postawiłem zaplecze pod jeden program z LeadNetwork i od jutra zaczynam promocję. Z racji na udany start moją metodą na ewhoringu spróbuję to rozwinąć na większą skalę i zobaczymy jak pójdzie Smile Dzisiaj wolne, leczę kaca od jutra walczymy dalej Cool

CEL 860/2000 5/63 dni



RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - patttson - 11-11-2017 17:00

Jakies newsy? Big Grin


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 11-11-2017 23:08

Jeżeli chodzi o zarobki w drugim tygodniu to jestem bardzo zadowolony:


[Obrazek: zarobki_ewhorring.png]

łącznie: 798 zł


Jednak mimo tych fajnych zysków i osiągniętego celu w dwa tygodnie Lol nie jest dobrze... Miałem dokładnie zaplanowany listopad jeżeli chodzi o wdrożenie dwóch projektów a nie zrobiłem praktycznie nic. Czasu mam w opór ale zamiast działać to znowu złapał leń i zamułka AngryAngry

Dzisiaj planuje zarwać nockę i postawić stronę pod projekt sub/sms może w końcu zacznie się dziać coś ciekawszego Smile Metoda na ewhorring działa na pół automacie i zyski są bardzo fajne jednak wydaje mi się, że to kwestia 2-3 tygodni i sposób się wypali. Chyba, że znajdę podobne miejsce do promocji Jerk

CEL:1658/2000 11/63 dni



RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 14-11-2017 20:10

Orientuje się ktoś jaki serwis oferuje globalny download ? Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - dazy19 - 16-11-2017 00:59

Mylead oferuje a zawszw mozna stworzyc saoj program z content lockerem z cpa :3


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - zjadamkredki - 16-11-2017 04:00

Widzę ładne pieniądze z tego ewhoringu wyciągasz - sam na tym zarabiałem jakoś z 2 lata temu, ale dosyć szybko to się wypalało, jednak widzę sprawdza się stara zasada, że warto powracać co jakiś czas do starych nisz Lol
Lepiej nie zdradzaj swoich sposobów publiczne, bo tak jak sam piszesz zaraz szybko się wypali. Pomimo, że ewhoring jest przez większość znany to zawsze znajdzie się kilkunastu świeżaków, którzy będą Ci napaleńców podbierać Smile
Powodzenia w spłacie długów Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 26-11-2017 15:04

Czas na krótkie podsumowanie zarobków od ostatniej aktualizacji Smile

Ewhorring: 1346 zł

[Obrazek: 1346.jpg]


LeadNetwork: 250zł

[Obrazek: leady.jpg]

łącznie 1596zł

Jak widać metoda z ewhorringu ciągle profituję. Myślę, że do końca roku powinna jeszcze troche zysku przynieść Smile co najważniejsze nie wymaga to dużych nakładów pracy dzięki czemu mam czas skupić się na kilku większych projektach. W przyszłym tygodniu odpale jedną nisze, z którą wiąże nadzieje na lepsze jutro Jerk

Dokładniejsze podsumowanie pod koniec miesiąca, będzie trzeba również wyznaczyć nowy cel Smile

CEL:3254/2000 29/63 dni