Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci (/Temat-Zarabianie-na-sprzedazy-kosmetykow-i-budowaniu-sieci-149378)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - pshemek1 - 23-07-2017 20:56

Daj znać na priv co i jak. Ja jestem zarobiony ale moja może by tym się zajęła, a ja jej od technicznej strony pomogę


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - wojciechstepien - 23-07-2017 21:48

Kosmetyki kosmetyki , lepsze są PP , są Systemy, które Naprawdę działają i ja mam jeden z nich Smile

Pisz maila jak chcesz więcej informacji


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 24-07-2017 07:38

Ja sobie dobrze radzę i nie potrzebuję innych systemów Smile
Wolę budować biznes który będzie mi dawał stabilne dochody bez mojej pracy.
Bo jeżeli ktoś się zarejestruje z mojego linku i będzie robił zakupy to mam z niego zysk już zawsze.
Pozdrawiam Serdecznie Wink

(23-07-2017 20:56)pshemek1 napisał(a):  Daj znać na priv co i jak. Ja jestem zarobiony ale moja może by tym się zajęła, a ja jej od technicznej strony pomogę

(23-07-2017 21:48)wojciechstepien napisał(a):  Kosmetyki kosmetyki , lepsze są PP , są Systemy, które Naprawdę działają i ja mam jeden z nich Smile

Pisz maila jak chcesz więcej informacji
Napisałem priv Smile


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - wrzochal11 - 24-07-2017 08:26

a jak w praktyce wygląda sytuacja bo zmianie planu prowizyjnego? Jest lepiej?
Ja dotychczas byłem tylko klientem, ale zamierzam zacząć prężnie działać - bo byłem (jestem) pochłonięty innymi projektami Wink


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 24-07-2017 10:07

(24-07-2017 08:26)wrzochal11 napisał(a):  a jak w praktyce wygląda sytuacja bo zmianie planu prowizyjnego? Jest lepiej?
Ja dotychczas byłem tylko klientem, ale zamierzam zacząć prężnie działać - bo byłem (jestem) pochłonięty innymi projektami Wink
Cześć Smile
U nich opłaca się być nawet klientek bo od zakupów dostajesz 10%.
Od zakupów poleconych masz 9%
Od zakupoów poleconych swoich poleconych masz 8%
I tak dalej...
Tylko że na starcie mamy 2 linie poleconych odblokowane.
Ogólnie jest 10 linii poleconych ale żeby wszystkie odblokować trzeba zakupić pakiet aktywacyjny za 600złoty w tym pakiecie jest 20 ich produktów.
To jest jednorazowa i jedyna inwestycja tak naprawdę.
Potem jak poleceni robią zakupy my zarabiamy nawet jak śpimy.
Chętnie opowiem ci na inne pytania, pisz priv jak coś Smile
Pozdrawiam Serdecznie Wink


Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - MaLiN - 24-07-2017 10:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.