Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci (/Temat-Zarabianie-na-sprzedazy-kosmetykow-i-budowaniu-sieci-149378)

Strony: 1 2


Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 23-07-2017 14:12

Witam.
Jeżeli znudziły cię już biznesy tak zwane hyipy lub revshare które działają najwyżej kilka miesięcy i chciałbyś zacząć poważny biznes który będziesz mógł przekazać nawet swoim dzieciom to zapraszam do przeczytania mojego poradnika.

Zarabiamy tutaj w firmię Organic Life.
Jest to firma która zajmuje się sprzedażą kosmetyków różnego rodzaju.
Mają oni naturalne produkty których nie ma w sklepach.
Więcej o ich produktach można posłuchać tutaj:
Link do filmu opisującego firmę Smile

Jak już wiecie zapewne z filmu standardowo kupując kosmetyki w sklepach bogacicie tylko producentów a w firmię organic life wynagradzają was za zakupy dając wam prowizję za robienie zakupów które i tak musicie zrobić bo wątpie aby ktoś na co dzień nie korzystał z takich produktów jak pasta do zębów Wink

Zarabiamy tutaj jak już wspomniałem za robienie zakupów lub polecanie produktów innym i od zakupu innych osób również dostajemy prowizję.
Ale nie tylko na zakupach można tu zyskać, wraz z postępami firma wynagradza nas i daję nam premię miesięczne oraz roczne Smile

Wypłaty już od 25złoty za każdy miesiąc rozliczeniowy Smile
Jeżeli chodzi o podatki mogę pomóc osobom które nie są zaznajomione w temacie i nie wiedzą jak ogarnąć formalności Wink

Ale najważniejsze to najpierw zarobić resztą należy się martwić potem.
Główny powód dla którego ludzie nie zarabiają i nie odnoszą sukcesów to właśnie zaczynie od niewłaściwej strony.
Po rejestracji nie zostajecie sami, ja wam cały czas pomagam w promowaniu i podpowiadam różne metody promowania firmy Smile

Moje wyniki pracy:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Jak widać dziś mamy 23 lipiec 2017roku, w tym miesiącu zarobiłem już 2012złoty które mogę wypłacić na swoje konto.
Ogólnie przez 4 miesiące działalności w firmię zarobiłem ponad 12tysięcy.
Myślę że to jest w miarę dobry wynik, ale wiadomo że może być lepszy.

Jeżeli chcecie działać ze mną w tej wspaniałej firmię która oferuje wspaniałe możliwości rozwoju i stabilny zarobek to zapraszam do rejestracji z mojego linku partnerskiego.
Link do rejestracji w firmię Organic Life
Rejestrując się z mojego reflinku możecie liczyć na moją pomoc praktycznie przez cały czas ponieważ teraz z tego się utrzymuje i prawie cały dzień jestem online Smile
Pomogę w każdym problemie o każdej godzinie, będę prowadził również szkolenia na skype Smile
Chętnie udzielę odpowiedzi na wasze pytania.
Czysty link do rejestracji (Brak mojej pomocy)


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - Theheero - 23-07-2017 14:55

To nie jest poradnik a zwykła informacja, opisz coś bardziej, bo nie chce później spłacać kredytów których nie brałem Smile


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 23-07-2017 15:00

(23-07-2017 14:55)Theheero napisał(a):  To nie jest poradnik a zwykła informacja, opisz coś bardziej, bo nie chce później spłacać kredytów których nie brałem Smile
Witaj Smile
Nie rozumiem stwierdzenia "Nie chcem spłacać kredytów których nie brałem"
Domyślam się że chodzi ci o obawę że firma może wykorzysta twoje dane?


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - Theheero - 23-07-2017 15:04

(23-07-2017 15:00)hajsoholik napisał(a):  
(23-07-2017 14:55)Theheero napisał(a):  To nie jest poradnik a zwykła informacja, opisz coś bardziej, bo nie chce później spłacać kredytów których nie brałem Smile
Witaj Smile
Nie rozumiem stwierdzenia "Nie chcem spłacać kredytów których nie brałem"
Domyślam się że chodzi ci o obawę że firma może wykorzysta twoje dane?

Dokładnie o to chodzi Wink


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 23-07-2017 15:08

(23-07-2017 15:04)Theheero napisał(a):  
(23-07-2017 15:00)hajsoholik napisał(a):  
(23-07-2017 14:55)Theheero napisał(a):  To nie jest poradnik a zwykła informacja, opisz coś bardziej, bo nie chce później spłacać kredytów których nie brałem Smile
Witaj Smile
Nie rozumiem stwierdzenia "Nie chcem spłacać kredytów których nie brałem"
Domyślam się że chodzi ci o obawę że firma może wykorzysta twoje dane?

Dokładnie o to chodzi Wink
Heh, mówimy tutaj o firmię która działa od 19lat! Smile
Rok czasu ma tylko ich sklep internetowy ale oni działają już długie lata w tej branży. Mają w urzędzie zaklepany patent dermokosmetyków Smile
Myślisz że sam działał bym w firmie która by wykorzystywała dane?
Poczytaj opinie na internecie na temat tej firmy to będziesz pewny rzetelności tej firmy Smile


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - wrzochal11 - 23-07-2017 15:10

Organic Life wygląda na dobrą firmę, produkty naturalne, codziennego użytku, bez chemii, w dobrych cenach.
Na początku nie jest nawet wymagane kupowanie tzw. pakietów startowych... a można i tak zarabiać.

No, ale ten wpis ciężko nazwać poradnikiem Wink

Główny powód dla którego ludzie nie zarabiają i nie odnoszą sukcesów to właśnie zaczynie od niewłaściwej strony.

To prawda, rozwój w dziedzinie finansów to przede wszystkim praca nad sobą


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - albercik123 - 23-07-2017 15:12

Mój chrzestny działa w czymś podobym od kilkunastu lat i chyba tylko na Antarktydzie nie był na wakacjach xD


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 23-07-2017 15:15

(23-07-2017 15:10)wrzochal11 napisał(a):  Organic Life wygląda na dobrą firmę, produkty naturalne, codziennego użytku, bez chemii, w dobrych cenach.
Na początku nie jest nawet wymagane kupowanie tzw. pakietów startowych... a można i tak zarabiać.

No, ale ten wpis ciężko nazwać poradnikiem Wink

Główny powód dla którego ludzie nie zarabiają i nie odnoszą sukcesów to właśnie zaczynie od niewłaściwej strony.

To prawda, rozwój w dziedzinie finansów to przede wszystkim praca nad sobą
Dokładnie tak jak mówisz Smile
Moja praca z osobami zainteresowanymi nie kończy się na tym wpisie.
Będę prowadził szkolenia w planach mam organizowanie spotkań, bo mam już sporo osób pod moimi skrzydłami.
Będziemy udoskonalać metody promocji i rozwijania się finansowo Smile
Jest to świetna okazja ponieważ ich usługi dopiero wchodzą na rynki światowe, narazie głównie usługi działają na terenie polski.

(23-07-2017 15:12)albercik123 napisał(a):  Mój chrzestny działa w czymś podobym od kilkunastu lat i chyba tylko na Antarktydzie nie był na wakacjach xD
To jest właśnie motywacja do działania Smile
Możemy pracować z każdego miejsca na świecie i robić co chcemy.
Główny cel to osiągnąć niezależność finansową i nie musieć harować na etacie.


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - Mariuszeek - 23-07-2017 16:09

Czy to jest mln? Big Grin Jeśli tak to napisz jak wygląda plan wynagrodzeń, budowa struktry.


RE: Zarabianie na sprzedaży kosmetyków i budowaniu sieci - hajsoholik - 23-07-2017 16:40

(23-07-2017 16:09)Mariuszeek napisał(a):  Czy to jest mln? Big Grin Jeśli tak to napisz jak wygląda plan wynagrodzeń, budowa struktry.
Firma którą opisałem działa na zasadzie cashback.
Od razu po rejestracji mamy 25% zniżki na każdy produkt.
Za każdy zakup dostajemy 10% prowizji od wartości produktu.
Z pierwszej linii poleconych zarabiamy 9%
Z drugiej linii 8%