Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy od czarnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy od czarnego (/Temat-Typy-od-czarnego-149319)

Strony: 1 2


Typy od czarnego - Deco97 - 21-07-2017 14:23

Siemka zastanawia mnie pewna grupa na fejsie z typami bo wyglądają ich statystki dość powalająco może ktoś z was jest w tej grupie i jest w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat ? Albo jakby byli chętni można by jakąś zrzutę zrobić. Darmowe typy też całkiem ładnie tylko nie miałem szczęścia się załapać
https://www.facebook.com/bety.czarnego/?hc_ref=ARTNV0rLl-4sPzI2LCwGE4fiPWDJboDWPUdpNdurTlArhNEYrgfpGWfzN-sn8hsszIU&fref=nf

http://www.bety-czarnego.pl strona


RE: Typy od czarnego - ChybaTak - 26-07-2017 10:47

Witam.
Tak sie sklada że też mnie interesują jego typy i ten pakiet vip chociaz ciezko tak komus wyslac 100zl+ nie majac nawet dnia probnego ;p ale archiwum wyglada obiecujaco


RE: Typy od czarnego - reniferek - 26-07-2017 22:25

Nie łudź się,dno


RE: Typy od czarnego - Deco97 - 27-07-2017 23:05

też tak myślałem bo kilka rzeczy mi się tam nie zgadzało w każdym razie odradzam Wink


RE: Typy od czarnego - reniferek - 01-08-2017 20:27

Takie typy a nawet lepsze to ja Ci mogę podać za darmo


RE: Typy od czarnego - schab - 29-08-2017 14:00

Ja z nim grałem i jakoś nie mam zastrzeżeń, nie wiem skąd te dzikie informacje - w ogóle grał ktoś z was z nim? Ja siedze od czerwca i naprawde nie narzekam.


RE: Typy od czarnego - Szook10103 - 16-09-2017 10:52

Witam, również myślałem że typy będą jak na statystykach lecz okazało się nieprawda, lepsze typy sam dobierałem, faktura miała być wysłana 2-3 dni po wpłacie a minęło pół miesiąca i nadal nie ma, poza tym gdy chciałem napisać na FB do nich zostałem zablokowany Smile także strata pieniędzy i czasu, typy praktycznie żadne nie wchodziły, informacji udzielali mi tylko odnośnie rejestracji i wpłaty na konto, później zero odzewu. Ściema i tyle (dowód niżej)
[Obrazek: Screenshot_20170916-104539.png]


RE: Typy od czarnego - mamrocik - 16-09-2017 12:05

Czy to możliwe że mają tak wysoką skuteczność ? a przegranych w miesiącu tylko kilka Xpokerface


RE: Typy od czarnego - code666 - 16-09-2017 14:36

Gdzieś czytałem, że grupa ta ma nieprawdziwe statystyki na stronie, w sensie że to co dobre to powstawiali, a słabych wyników nie wtawiali, bo byliby na za dużym minusie no i nieaktualizują statystyk, bo mają teraz porażki. No i ja raz zdążyłem zobaczyć u nich negatywny komentarz, zanim go nie ukryli, jak jest dokładniej to nie wiem..


RE: Typy od czarnego - elmadzi199 - 25-09-2018 15:19

To jest dno chlopaki sprawdzalem .