Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! (/Temat-NIE-ZYJE-WOKALISTA-LINKIN-PARK-Popelnil-samobojstwo-149297)

Strony: 1 2 3


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - ggusiaja - 14-10-2017 18:11

Ach wiele razy przy ich muzyce się bawiłamSmile Tak to czasem bywa, wszystko zależy od psychiki człowieka...


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - KosiRBK - 18-11-2017 19:16

Coraz częściej odchodzą coraz to lepsze osoby ;/


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - charizard123 - 18-12-2017 13:52

2017 jest jeszcze gorszy w kej kwestii od poprzednika niestety


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Hybrid1990 - 19-07-2022 12:48

Pamiętam. I nigdy nie zapomnę. Legenda.

(14-10-2017 16:11)sheko12 napisał(a):  Wiele osób odbiera sobie życie po osiągnięciu jakiegoś sukcesu, jednak powiedzenie, "pieniądze szczęścia nie dają, ale"jest mitem, no cóż, jak ktoś się napala na kase, na sławe itd, ale tak naprawdę nie czuje tego, a robi, to potem tak to się kończy.

kurt Cobain opisywał to w swoim liście pożegnalnym, co z tego, że jest sława, pieniądze, ambicje, żona, dom, fura i komóra, jak wewnętrznie jest się takim głazem Wink

Lepiej zbierać znaczki i mieszać beton, ale czuć się przy tym naprawdę dobrze stale odczuwając radość, niż mieć depresje z powodu kolejnego spotkania np z klientem, czy nagraniem video, mimo, że jest za tym duzą kasa i sława
PS czytałem historie takiego dyrektora korpo, gość zarabiał 20 kola miesięcznie i był jedną z najbardziej wplywowych ludzi na całą firmę, koleś złożyl wypowiedzenie, zmienil branże, zamienił 20 klocków i swoją "ważność" na przynajmniej 16 kola mniej miesięcznie, dlatego, że był na wyczerpaniu psychicznym, miał ochotę zostawić rodzine i skoczyć z piętra Wink

Sprostuję po latach - Chester nie zabił się z powodu "przygniecienia" przez sławę czy bogactwo jak wynika z twojego wywodu, bo kochał to co robił (gdyby tak było to zabiłby się po kilku latach odkąd był już sławny i bogaty, a nie po 16), tylko przez choroby z którymi zmagał się od lat - depresję i uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Polecam obejrzeć krótki film o depresji, od samego Chestera:






RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - xdax1 - 19-07-2022 16:19

A ja myślałem zawsze, że przez to że jakiś jego bliski przyjaciel zmarł (chyba z jego winy) i nie wytrzymał w końcu, co doprowadziły używki potem.
Co do muzyki, słucham do dzisiaj i liczyłem po cichu, że może jakoś wrócą z nowym wokalistą ale niestety.