Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! (/Temat-NIE-ZYJE-WOKALISTA-LINKIN-PARK-Popelnil-samobojstwo-149297)

Strony: 1 2 3


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - rayden - 20-07-2017 21:34

Mimo, że ich najnowsze kawałki nie przypadły mi do gustu, tak ich najstarsze płyty robiły, a nawet nadal robią wrażenie. Tak czy inaczej wielka szkoda, że Chestera nie ma już z Nami. smutny


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Itachi198 - 21-07-2017 14:28

Tak jak poprzednik- starsze utwory genialne, te nowsze dużo gorsze. No cóż, szkoda chłopa smutny


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - radek0389 - 18-08-2017 20:29

Tak odświeżając... Co dalej z zespołem? Ktoś z was natrafił na jakąś wzmiankę? Czy na ten moment tylko znak "?" ?


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - muniek11 - 20-08-2017 17:05

Nic nie wiadomo ;(
To już miesiąc ja Go z nami nie ma ;( Sad Sad


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - trio - 20-08-2017 17:47

Wielka szkoda, zespol sie pewnie rozsypie teraz.


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Hoolig4n - 21-08-2017 03:19

(20-07-2017 20:16)Danielosky napisał(a):  depresja to suk* Sad

Niestety się nie mylisz... Sam przez to g*wno przeszedłem i aż się dziwie, że udało mi się z tego wyjść. Prawie rok z domu wychodziłem jedynie do szkoły. 0 znajomych, 0 imprez, 0 dziewczyny. Na całe szczęście u mnie się to próbą samobójczą nie zakończyło, ale leki, które musiałem brać to masakra jakie mają skutki uboczne. pokerface

Co do Chestera to szkoda gościa. Bardzo lubiłem ich muzykę. Może ktoś oglądał film pod tytułem "Need for Speed". Świetny kawałek LP w nim leci Smile


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Folari - 13-10-2017 00:01

To ten aktor z filmu Crank? On śpiewał jakieś piosenki?


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Nikola Tesla - 13-10-2017 00:07

(13-10-2017 00:01)Folari napisał(a):  To ten aktor z filmu Crank? On śpiewał jakieś piosenki?

ty masz coś z głową?


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Folari - 13-10-2017 00:30

@[Nikola Tesla] Czemu?


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - sheko12 - 14-10-2017 16:11

Wiele osób odbiera sobie życie po osiągnięciu jakiegoś sukcesu, jednak powiedzenie, "pieniądze szczęścia nie dają, ale"jest mitem, no cóż, jak ktoś się napala na kase, na sławe itd, ale tak naprawdę nie czuje tego, a robi, to potem tak to się kończy.

kurt Cobain opisywał to w swoim liście pożegnalnym, co z tego, że jest sława, pieniądze, ambicje, żona, dom, fura i komóra, jak wewnętrznie jest się takim głazem Wink

Lepiej zbierać znaczki i mieszać beton, ale czuć się przy tym naprawdę dobrze stale odczuwając radość, niż mieć depresje z powodu kolejnego spotkania np z klientem, czy nagraniem video, mimo, że jest za tym duzą kasa i sława
PS czytałem historie takiego dyrektora korpo, gość zarabiał 20 kola miesięcznie i był jedną z najbardziej wplywowych ludzi na całą firmę, koleś złożyl wypowiedzenie, zmienil branże, zamienił 20 klocków i swoją "ważność" na przynajmniej 16 kola mniej miesięcznie, dlatego, że był na wyczerpaniu psychicznym, miał ochotę zostawić rodzine i skoczyć z piętra Wink