Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! (/Temat-NIE-ZYJE-WOKALISTA-LINKIN-PARK-Popelnil-samobojstwo-149297)

Strony: 1 2 3


NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Danielosky - 20-07-2017 20:16

http://www.pudelek.pl/artykul/114027/z_ostatniej_chwili_nie_zyje_wokalista_linkin_park_popelnil_samobojstwo/

Aż ciężko w to uwierzyć, depresja to suk* Sad


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - albercik123 - 20-07-2017 20:18

Muzyk od lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

Każdy ćpun tak kończy, a w połączeniu z innymi problemami to już całkiem.


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Pablo1878 - 20-07-2017 20:39

Niestety, potwierdzona informacja... Sad






RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Barttek742 - 20-07-2017 20:45

No niestety nie mógł sobie poradzić już z tym. Strasznie szkoda [*]


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - radek0389 - 20-07-2017 20:49

Kurde, na hybrid theory i meteorze to przesiedziałem xxxxxx godzin. Jest mi megasmutno... Co by nie mówić, mój idol sprzed kilku lat, żal dupę ściska że tak to się kończy.


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Hybrid1990 - 20-07-2017 20:52

Był moim idolem Sad Słuchało się LP dużo i często, głównie za sprawą charyzmatycznego głosu Chestera.
Mój nick powstał właśnie od pierwszej płyty Linkin Park - Hybrid Theory.


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - radek0389 - 20-07-2017 20:57

Na weekend słuchałem starych koncertów z rock am ring, nie mogę uwierzyć....


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Pablo1878 - 20-07-2017 21:04

Dopiero co wrzucili nowy teledysk na YT a tu taka informacja...


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - rachman - 20-07-2017 21:22

kolejna ofiara sukcesu... Szkoda. Cza być twardym nie miętkim ech


RE: NIE ŻYJE WOKALISTA LINKIN PARK! Popełnił samobójstwo! - Leśniczy - 20-07-2017 21:33

Sprawdza się powiedzenie, że pieniądze szczęścia nie dają (ani sława). Mój wewnętrzny troll mówi, że może ruszyło go sumienie za spieprzenie Linkin Park do Linkin Pop po drugiej (maksymalnie trzeciej) płycie. A odstawiając czarny humor na bok, szkoda Chestera. Szkoda LP, nawet tego radiowo-chłamowego. Do HT i Meteory zawsze będę wracał.