Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN (/Temat-Zenujace-zachowanie-moderatora-MaLiN-149270)

Strony: 1 2 3 4 5


Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - Meloman - 20-07-2017 00:15

Jako stary wyjadacz forum, pamiętam czasy kiedy normalnie można było pogadać i się pośmiać na Shoutboxie. Dzisiaj było trochę "starszej ekipy", więc od razu i humor lepszy Smile Do czasu.
Oczywiście, jak za każdym razem, kiedy każdemu dopisuje humor i wszyscy ze sobą rozmawiają jak przy piwku - zawsze musi wpaść osoba, który ma najbardziej niespełnione ambicje i zawsze na wszystkich się wyżywa. Swoim pokazywaniem "władzy", ta osoba, przez posiadanie wielkiego osiągnięcia życiowego "Moderatora", tego forum, za każdym razem próbuje coś światu udowodnić Lol

W moich oczach, osoby która trochę już tu przesiedziała, tacy ludzie wyglądają żenująco, bo wiem jak miło było kiedyś na SB, a jak jest teraz. Aktualnie na Shoutboxie panuje moda, na banowanie i warnowanie praktycznie za wszystko, szczególnie w wykonaniu moderatora o którym mówię - czyli MaLiN.

Sytuacja z MaLiNem w akcji, w moim przypadku powtarza się chyba już 4 albo 5 raz w tym roku, kiedy to dostaję permanentnego bana na Shoutbox. Jeszcze nigdy nie uzasadnił on sensownie swojej decyzji warna/bana. Dodatkowo, co nie wejdę na Shoutbox, to widzę jak Malin komuś grozi banem/lub po prostu banuje. Przeważnie ot tak sobie, bo MaLiNowi się coś nie spodoba Smile


Tym razem dostałem perm bana, za tekst o wieku MaLiN'a. Zawsze każdy mówił, że ma on 15 lat. Skoro to tyle osób powtarzało, to czemu miałbym nie wierzyć. Biorąc pod uwagę jego ostatnie zachowania, z tym, co mówili inni to jak najbardziej mi się to wydawało realne. Dziwiła mnie zatem jego postawa, że wymądrza się on na tematy polityczne w tym wieku, na co zwróciłem mu uwagę postawionym pytaniem, o to co on może w tym wieku wiedzieć, a on od razu po tym dał permanentnego bana. Chyba coś tutaj kogoś mocno zabolało Jerk
[Obrazek: powaznyczlowiekMalin-1500505108.png]

Jego bany są naprawdę niedorzeczne, spowodowane jakimś niedowartościowaniem w prawdziwym życiu. Nie ukrywam, że każdego to już ostro wkur****, nie tylko mnie. To jest kompletna dziecinada..


To takie złe, że użytkownicy tego forum mają dobry humor i pogadają sobie na SB o różnych pierdołach? Kogoś kto nie ma żadnego poczucia humoru i rozrywki, zapewne to denerwuję - ale to już nie nas użytkowników problem, tylko tej osoby. Na pewno nie jest normalnym, z powodu powyższych rzeczy, się na użytkownikach wyżywać.











P.S Takie porównanie, jak bardzo żywy i z miłą atmosferą był kiedyś Shoutbox, a jaki jest teraz..

Kiedyś:

I zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: 0a9a40fccf4abb3b078d708948684b1d-1500504325.png]

II zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: 5ceca717be15f99f7816cfd74dc2c3f9-1500504325.png]

III zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: 7a308b7c0a719dd04e16029e43cc1e74-1500504325.png]

IV zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: 77db3d7ed24aee37870779f835e88aea-1500504325.png]

V zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: ac3a0f29b77d6560ff90cb0e46939440-1500504325.png]

VI zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: c45817ca3bc29b756490ca59feb8e3fc-1500504325.png]

VII zdjęcie wspomnieniowe.

[Obrazek: dfd9be9567b6c4d672e812da3caf58b5-1500504325.png]

TERAZ:

I zdjęcie

[Obrazek: Poziom_Hybrid___Malin_1-1500505878.png]

II zdjęcie

[Obrazek: Malin_2-1500505878.png]

III zdjęcie

[Obrazek: Malin_3-1500505878.png]


No cóż, dosyć przykre..


Chciałbym @[Admin], żebyś zainterweniował, bo to dzieje się już od dłuższego czasu i robi się mocno smutne. Nawet dzisiaj, przed moim banem, na SB rozmawialiśmy z kilkoma osobami o tym, że Shoutbox umarł przez niektóre, kompletnie niespełnione osoby.


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - DGHubert - 20-07-2017 00:32

To i ja się dorzucę
[Obrazek: screenshot_107.png]


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - Begrezen - 20-07-2017 01:24

a jak ja bylem z assem banowany na czacie za śmieszki na pół roku to jakoś nikt się tym nie przejął Sad ty pewnie dostaniesz jutro/dziś unbana więc ten płacz i temat nie potrzebny, tamte czasy nie wrócą i nic z tym nie zrobisz, uświadom to sobie bejbe Sex


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - DeI - 20-07-2017 01:33

I to jest powód dla którego omijam Shoutbox szerokim łukiem. Zawsze sie znajdzie "wielki" moderator pracujacy za frajer który pokazuje co on nie moze. Ale to standard.


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - shf - 20-07-2017 02:25

właśnei dlatego szkoda czasu na shoutboxie Big Grin


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - lolek95 - 20-07-2017 06:14

To chyba nie miałeś styczności z Hybridem . Wiele osób na niego koty drze, a on dalej swoje. Piwiniczak podbijający swoje ego. Czapki z głów.


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - yazir - 20-07-2017 06:34

@[lolek95] to chyba nigdy nie miałeś styczności z yazirem, 99% osób na forum nienawidzi go a on dalej swoje. Leszcz bez życia którego wyrzekła się nawet rodzina podbijający swoje ego.. Gdy wchodzi na sb to czerpie czystą satysfakcję z tego że może kogoś zbanować.

Meloman jak można dostać permanentnego bana 4-5 razy w roku, skoro z definicji jest on stały...Jerk2


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - fusek - 20-07-2017 07:01

A tak ogólnie to nie macie większych problemow?


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - pikusix1 - 20-07-2017 07:02

Nie będę nikogo bronić ani za nikim się wstawiać, ale według mnie moderatorzy są przewrażliwieni na punkcie "śmieszków" oraz trollów i nie dziwota, że banują za pierdoły. Fakt, kiedyś czasy były inne i jak ktoś sobie przeklnął raz na jakiś czas to nic nie było, nawet dodawało tego "smaczku" do wypowiedzi. Między sobą pisać możemy, że "heh, a Ty hubercik masz 13 lat", ale jeżeli taki tekst pójdzie w stronę administracji no to czeka Cię kara - to trochę jakby nie patrzeć brak dystansu do siebie? Jeżeli ktoś bierze rozmowy na Chatboxie za poważne - to niech zmieni forum. Od tego czasu jak jestem tutaj to zawsze SB był luźny, na wygadanie się, trochę do zaczepek i nikt nie miał nikomu za złe - bo to tak naprawdę nie robiło krzywdy. W tej chwili jest sranie w gacie czy czasem za tekst typu "ale ty jesteś głupi" nie wyłapie się dodatkowych procentów.

Nie wiem czy administracja ma listę osób, które są "zagrożone" banem. Jeżeli tak - to te osoby powinny być szczególnie obserwowane. Ale nie powinniśmy wszystkich mierzyć kogoś jedną miarą. Jeżeli ktoś non stop robi za trolla - no to tu jest problem. Nie w tym, że ktoś raz na jakiś czas sobie zaśmieszkuje.

(20-07-2017 01:24)Begrezen napisał(a):  a jak ja bylem z assem banowany na czacie za śmieszki na pół roku to jakoś nikt się tym nie przejął Sad ty pewnie dostaniesz jutro/dziś unbana więc ten płacz i temat nie potrzebny, tamte czasy nie wrócą i nic z tym nie zrobisz, uświadom to sobie bejbe Sex
Nie masz szacunku z Assem wśród użytkowników to nikt nie stanął po Twojej prawicy. Jerk2

@yazir LolLol czy najgorszy to nie wiem - http://zarabiam.com/Temat-TOP-User-Miesiaca-Najaktywniejszy-user-z-ekipy-ZC-to-67253
Ankieta mówi sama za siebie, ale czy najaktywniejszy w sensie, że osoba która najczęściej banuje? Jerk


RE: Żenujące zachowanie moderatora MaLiN - Enigmato - 20-07-2017 07:48

Smutne, że jedyna wypowiedź ciała moderacyjnego @[yazir] jest tak niemerytoryczna i nieskładna.

Portale internetowe o charakterze społecznościowym (w tym fora) tworzą ludzie, a ludzie tworzą atmosferę. Zabijanie tej atmosfery lub jej ograniczanie jest mocno krzywdzące dla całego serwisu (zwłaszcza to forum jest troszkę w dupie po ciosie w SMS Premium, które to forum napędzało w głównej mierze), ze względu na to, że eliminuje charyzmatyczne (dominujące) jednostki przyciągające ludzi i tworzące atmosferę swoistą dla tego forum.

Zachowanie moderatora przedstawione powyżej jest nieprofesjonalne i działające na szkodę portalu, ale również na szkodę jego samego. Jak jednostki cenione w społeczności odejdą i nie będzie miał kto pisać na czacie to nie będzie kogo banować - ranga moderatora stanie się bezużyteczna ze względu na niemożność egzekucji / manifestacji przywilejów, które daje.

Myślę, że trochę żeście się rozbrykali i nie widzicie ogółu sytuacji (zniżkowy wykres kondycji i ruchu na forum (mówię tu w głównej mierze o zaangażowaniu zarówno serwisów jak i samych użytkowników), który bez ustanowienia równie silnego co SMS Premium bodźca, będzie spadał jeszcze szybciej), a powielacie błędy, które zostały już popełnione przez innych, a ich konsekwencje widoczne są gołym okiem.

Innymi słowy - moderacja jest dla użytkowników, a nie użytkownicy dla moderacji. Moderator jest ogniwem funkcyjnym i nie powinien działać na szkodę organizacji, w której pracuje poprzez niedojrzałe zachowanie, zwłaszcza, że forum (i w szerszym kontekście każdy społecznościowy twór) bez zaangażowanych użytkowników (które to zaangażowanie było budowane na przestrzeni lat i cementowane spontanicznymi wydarzeniami niemożliwymi do odtworzenia) umiera.

Wiedza merytoryczna w danym temacie, a zdolności wymagane na stanowisku dającym kontrolę nad ludźmi i swego rodzaju wyższość nie są tożsame, dlatego ludzie, którzy ogarniają dany temat w stopniu ponadprzeciętnym i wnoszą wartość na forum nie zawsze powinni dostawać tego typu rangi.