Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu (/Temat-ZLECE-Zlece-kopiowanie-i-przerabianie-wpisow-na-blogu-149251)

Strony: 1 2


[ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Apps - 19-07-2017 16:50

Zlecenie obejmuje:
- skopiowanie tekstu z podanej strony ( długość wpisów jest różna, niektóre mają kilka zdań, inne kilkadziesiąt)
- zmianę zdań/słów w minimum 60% tekstu, wprowadzenie synonimów, przykład:
oryginalne: Ten robot był najlepszym zawodnikiem w całej lidze.
zmienione: Robot okazał się czołowym zawodnikiem całej ligi.
- przesłanie treści na email

Zlecenie prawdopodobnie będzie trwało dosyć długo więc oczekuję solidnych osób, chcących dorobić parę groszy.
Dziennie potrzebuję kilka i więcej takich wpisów, ile zrobisz, zależy od Ciebie, a nie jest to jakaś kosmiczna praca więc można codziennie sporo wpisów zrobić.

Sposób Wypłaty: Przelew/PayPal

Proszę o oferty na PW


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - prymul1 - 19-07-2017 17:50

Proszę o więcej informacji na priv Wink


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - patrolpxd - 19-07-2017 17:53

Napisałem pw

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Barttek742 - 19-07-2017 18:06

Napisałem na pw - czekam na odpowiedź Smile


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Hopekk94 - 19-07-2017 18:36

Moze napisz ile mniej wiecej mozna sie spodziewac za 100 slow Smile na pewno bardziej zainteresowane osoby sie wtedy zglosza


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - przemoprzemek4 - 19-07-2017 19:49

Wyślij mi więcej szczegółów na PW Smile


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Apps - 20-07-2017 07:49

(19-07-2017 18:36)Hopekk94 napisał(a):  Moze napisz ile mniej wiecej mozna sie spodziewac za 100 slow Smile na pewno bardziej zainteresowane osoby sie wtedy zglosza
W poście napisałem "proszę o oferty" więc nie określam jasno ceny, raczej zależy mi na dogadaniu się z zleceniobiorcą tak aby obie strony były zadowolone :-)

Na część wiadomości już odpisałem, po otrzymaniu odpowiedzi skontaktuję się z pozostałymi osobami.


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Mr Joker - 20-07-2017 14:41

Napisz PW. Wink


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Apps - 22-07-2017 07:03

Dziękuję za wszystkie oferty, wybrałem już dwie osoby do realizacji zlecenia.

Mam nadzieję, że nie pozostawiłem, żadnej wiadomości bez odpowiedzi, a było ich sporo :-)

Jako dodatkową dywagacje powiem, że niektórzy powinni nauczyć się, że nie odpisuje się tylko w momencie gdy jest się zainteresowanym, ale warto jako wyraz dobrej kultury odpisać: "dziękuję za szczegóły ale nie jestem zainteresowany", jakoś tak milej chyba by było...

Temat do zamknięcia.


RE: [ZLECĘ]Zlecę kopiowanie i przerabianie wpisów na blogu - Orelek - 22-07-2017 12:56

Hej jak byś kogoś jeszcze potrzebował to wal smiało Smile)