Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się na tym zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się na tym zarobić? (/Temat-Czy-da-sie-na-tym-zarobic-149244)

Strony: 1 2


Czy da się na tym zarobić? - Tejek - 19-07-2017 09:18

Witam ponownie. Zająłem się teraz programami partnerskimi, które płacą za leady typu leadmore, PPA i skracaniem linków i tu mam pytanie. Da się coś zarobić korzystając z darmowych opcji typu blogspot, żeby umieszczać tam wszystko czy koniecznie trzeba we własną domenę i hosting zainwestować? Próbowałem na fake koncie na fb promować moje skrócone linki, ale facebook się buntuje i bany daje. Póki co czasowe, ale nie chcę ryzykować, że stracę konto na którym mam prawie 2.5 k znajomych już. Chcę teraz z tego konta promować bloga, albo inną właściwą już stronę na której będę mój content umieszczał. Tylko nie wiem czy jest sens próbować na darmowych najpierw. Na darmowych mogę zacząć nawet dzisiaj, a na tych płatnych to chyba dopiero od sierpnia będę mógł cokolwiek zdziałać bo tak niefortunnie wyszło, że po sesji większość mojego budżetu(jakieś 800zł facepalm ) przepiłem i przeimprezowałem i teraz jestem chwilowo biedniejszy trochę.


RE: Czy da się na tym zarobić? - makingmoney - 19-07-2017 16:31

...


RE: Czy da się na tym zarobić? - twardy - 19-07-2017 16:45

Wszystko sie da, jak masz pomysl to nawet piasek na pustyni komus sprzedasz. Jak nie masz pomyslu to nawet platne opcje Ci nie pomoga.


RE: Czy da się na tym zarobić? - Itachi198 - 19-07-2017 17:04

Próbuj na darmowych jak będzie dobrze szło to zawsze możesz linki pozmieniać i przekierować ruch
Powodzenia, nie poddawaj się!


RE: Czy da się na tym zarobić? - Tejek - 19-07-2017 18:04

Oki to spróbuję Big Grin Niszę mam i pomysł. Co prawda trochę oklepaną już i wałkowaną na forum, ale parcie powinno na nią być, a sprawdzone metody podobno najlepsze.


RE: Czy da się na tym zarobić? - rejwus15 - 19-07-2017 18:14

Domenę na nazwie kilka dni temu zamawiałem za darmo, więc się chyba załapiesz pewnie.

Serwer kupisz za kilka zł Smile

A co do Twojego pytania, to oczywiście na darmowym też można zarobić, jak będzie ładnie zrobiony Smile


RE: Czy da się na tym zarobić? - wrzochal11 - 19-07-2017 18:24

najważniejszy jest RUCH. Bo jak jest ruch, to "spieniężyć" go można już na różne sposoby Wink

..a o marketingu afiliacyjnym (programach partnerskich) nie myślałeś? Znaczy o takich pp które płacą za sprzedaż, czyli CPS (ewentualnie CPA)?


RE: Czy da się na tym zarobić? - Tejek - 19-07-2017 19:58

O sieciach afiliacyjnych czytałem trochę i mnie zainteresował temat, ale jeszcze nie do końca wiem z czym to się je, aczkolwiek później pewnie też spróbuję i tego. Dopiero zaczynam z programami partnerskimi i jak na razie to najwięcej wiem i chciałem zacząć właśnie od PPA. Na ruch mam oklepany pomysł bo właśnie przy użyciu tego fake konta, które mam chcę naganiać ludzi z grup typu swag etc. na bloga na którym będą linki prawdopodobnie jeszcze skrócone dodatkowo do właściwych plików, przed którymi będą ankiety od jakiegoś programu partnerskiego PPA.


RE: Czy da się na tym zarobić? - Komandos - 19-07-2017 21:02

powiedz jakie kwoty miesiecznie cie interesują?
czy juz cos zarabialeś?


RE: Czy da się na tym zarobić? - Tejek - 19-07-2017 22:59

Na programach partnerskich jeszcze nie. W ten światek dopiero wchodzę. Na razie nie mam jakiegoś minimum/maksimum, ale planuję na zasadzie kuli śnieżnej coraz bardziej w to wchodzić, aż w końcu finalnie się z tego utrzymywać. Na razie planuję działać z programem partnerskim PPA jako polecony jakiegoś mentora dobrego i już chyba wiem nawet jakiego i liczę, że to zaowocuje w przyszłości kwotami większymi niż kilkaset zł/miesiąc. Póki co na początek nawet te kilkaset by mnie zadowalało.