Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W czym tkwi sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: W czym tkwi sens? (/Temat-W-czym-tkwi-sens-149240)



W czym tkwi sens? - Theheero - 18-07-2017 23:21

Witam. Chciałbym zacząć zarabiać przez PPA jednakże nie wiem jak się do tego zabrać. Wszystkie poradniki jakie znalazłem są stare i nieaktualne (tutaj nie znalazłem żadnego). Rok temu bawiłem się w PPI ale po miesiącu zmagań zrezygnowałem na 0% ruchu. Co robić, gdzie i od czego zacząć? Big Grin


RE: W czym tkwi sens? - Hoolig4n - 18-07-2017 23:28

Poradniki, dot. domen, hostingu zawsze będą aktualne.
1. Kupujesz hosting
2. Kupujesz domenę (która de facto jest za free)
3. Łączysz to ze sobą, za pomocą DNS'ów
4. Wgrywasz Wordpressa, dodajesz jakiś ładny theme, wtyczki, bla bla...
5. Posty: piszesz, piszesz, piszesz i jeszcze raz piszesz.
6. Jak znasz się na SEO, to wiesz co robić Lol
7. Jeśli nie ogarniasz pozycjonowania, to social media i jazda z promocją Smile
Powodzenia, jak masz jakeś pytania, lub czegoś nie ogarniasz do końca to pisz PW.


RE: W czym tkwi sens? - Theheero - 18-07-2017 23:46

Potrzebuję pomocy praktycznie we wszystkim ( jaki hosting, wgrywanie i modyfikacja WP (z tym trochę mniej) łączenie dns, o czym pisać, jak promować itp. itd.) Także ten jeśli komuś by się chciało Big Grin


RE: W czym tkwi sens? - P1T3K - 20-07-2017 19:56

Hosting możesz teraz wyrwać za jakieś 2 zł np na domena.pl na rok. Wiadomo, że przedłużenie będzie kosztowało trochę, ale jeśli nie masz ochoty rozwijać strony w nieskończoność, to będzie jak znalazł na tzw testy i zapoznanie się/przypomnienie sobie. Dodatkowo możesz dodać kilka stron na jednym hostingu. Ewentualnie blutu - hosting za sms, 2,46 chyba za 150 mb./ miesięcznie, co spokojnie starczy na początkową stronę bez masowej treści. Domeny jak mówi kolega wyżej za free np az.pl. Wgranie wordpressa nie jest czymś skomplikowanym, możesz przez ftp wgrać pliki. Na domena.pl nie ma autoinstalatora - więc trzeba manualnie. Jest to banalne, ale jak coś to mogę pomóc. Jak już masz WP - szukasz sobie theme, jest wiele darmowych, wystarczy znaleźć w google. O czym pisać? To już sobie zadaj te pytanie, zastanów się nad kategorią.


RE: W czym tkwi sens? - shf - 23-07-2017 10:12

Hoolig4n smieszy mnie to za pare dni temu jeszcze pytales mnie na gg (mam rozmowy) co zrobic itp i jak promowac twoja nisze Big Grin pod PPA! Pierw sie naucz Big Grin potem pomagaj!


RE: W czym tkwi sens? - Hoolig4n - 23-07-2017 13:21

shf, nie miałem jedynie pomysłu Big Grin A o hosting, domenę, wordpress nie pytałem Tongue Nie miałem pomysłu gdzie oprócz social media promować, bo na seo się totalnie nie znam Big Grin