Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy (/Temat-Kampanie-CPL-poszukuje-programu-partnerskiego-lub-osoby-do-wspolpracy-149221)



Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - macierze - 18-07-2017 11:17

Witam,
poszukuję programów partnerskich, które mają w swojej ofercie kampanię CPL, polegające na tym, że zarabiamy za rejestrację w jakimś serwisie, np. w grze lub w jakimś serwisie. Nie interesują mnie oferty erotyczne.
Czy znacie takie programy partnerskie, które są wypłacalne?
Wiem, że na ComperiaLead jest taka kampania, jak BlaBlaCar, gdzie płacą za rejestrację w serwisie oraz weryfikację przez numer telefonu. Zraziło mnie to, że na wypłatę trzeba czekać dwa miesiące.
Chciałem również spróbować zarabiać za pośrednictwem Lead.Network w kampaniach e-mail-submit, jednak przy rejestracjach w formularzu, nie działają wszystkie adresy e-mail, co zraża moich użytkowników.
Jeśli jest osoba, która zna takie programy i chciałaby wejść we współpracę, proszę o prywatną wiadomość. Myślę, że co miesiąc mógłbym takich rejestracji mieć ok. 2500.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - szykiryki - 18-07-2017 17:56

Mozesz postawić na sieci zagranicze: cpagrip itp.
Jesli chodzi o gry to portmmo, gameflow itp.
ALE... za samą rejestrację naliczy Ci sie owszem prowizja, jednak przy wypłacie moze okazać się, że większośc tych środków nie wypłacisz. Własnie dlatego sieci afiliacyjne dają sobie czas na walidację leadów- żeby sprawdzić, czy nie są to "puste" rejestracje.
Przykładowo- rejestracja w grze... przynajmniej część z graczy musi grać aktywnie w grę, wykupić premium itp. a nie tylko zarejestrować się i zapomnieć.
Podobnie przy BLaBlaCar, ja mam akceptację na poziomie ok. 70% wszystkich leadów. Więc jeśli użytkownik (przynajmniej część) nie doda przejazdu, nie rzuci oferty podwózki itp. to słabo.

Obecnie w LN masz natychmiastową walidację, ale stwierdzenie fraudów skutkuje banem i zablokowanie środkw.
W reszcie sieci zawsze musisz czekać co najmniej 30 dni na wypłate, tak by reklamodawca mógł sprawdzić twój ruch, bo kazdy może sprowadzić śmieciowy ruch i zachęcić do samej rejestracji, bez dalszych akcji Smile.
Pozdro


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - prololex - 19-07-2017 06:34

Wogule dzisiaj ciężko znaleźć oferty cpl na programach afilacyjnych. W tradetracker mam kilka ale takich słabych. Może ktoś zna jakąś sieć afilacyjną z dużą liczbą programów CPL/PPL tylko nie finansowych, bo to nie mój target.


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - fusek - 19-07-2017 07:30

Netsales; tradetracker; agiraperformance jakieś pojedyncze kampanię maja


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - rcielak - 19-07-2017 09:41

@[macierze] Jesteśmy generalnie krajem trzeciego świata i nikt nie chce płacić za dane osobowe polaków, a już na pewno mało kto chce płacić za zapis polaków do czegokolwiek, bo wiadomo jest, że sprzedaży z tego za wiele nie będzie.
Jedynie erotyka i finanse jeszcze w miarę się trzymają.

Kampanie "darmowe" CPL to głównie kraje tier 1 i kilka 2.

W PL zostają głównie pinsms, kampanie CPS oraz oczywiście mój faworyt na Polskim rynku czyli "jazda próbna" Smile


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - Komandos - 19-07-2017 11:55

napis zpriv mam ciekawa oferte


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - AnnaKa - 19-07-2017 14:13

W Lead.Network posiadamy sporo tego typu ofert jednakże jest na nich wprowadzona osobna weryfikacja, jeżeli jesteś w stanie zapewnić nam dobrej jakości ruch możesz śmiało się zgłosić do nas o dostęp.


RE: Kampanie CPL - poszukuję programu partnerskiego lub osoby do współpracy - macierze - 20-07-2017 09:58

@Komandos i @[Vip]AnnaKa, wysłałem do Was prywatną wiadomość.