Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook konto brak pomysłu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook konto brak pomysłu (/Temat-Facebook-konto-brak-pomyslu-149213)



Facebook konto brak pomysłu - Patryksr1 - 17-07-2017 21:33

Witam,

Panowie jest to mój pierwszy post, przepraszam że zaczynam naszą współpracę tak bezczelnie od pytania z 'grubej' rury ale już nie mam pomyslu.... Od pewnego czasu jakieś 5 miesięcy założyłem kilkanaście fejkowych kont starałem aby wyglądały jak najbardziej realnie ale max takie konto wytrzymywało gora 2tyg później blokowanie, góra używałem dwa konta nie wiecej.. Obecnie przy próbie założenia konta proszą o weryfikację po 15 minutach, konta tworzę na telefonie i staram się aby wyglądały jak 'najlepiej' ale to na nic.. Trochę się rozpisałem.. Ogromnie proszę o pomoc! Wink

Panowie nie wiem czy to istotne ale najczęściej loguje sie na konto poprzez połączenie Lte na telefonie i w domu na sieci wifi poprzez aplikację facebook.. Możliwe jest aby mieli mnie na tzw cenzurowanym?


RE: Facebook konto brak pomysłu - Patryksr1 - 18-07-2017 20:49

Nie palecie się tak do pomocy... Wink


RE: Facebook konto brak pomysłu - Apps - 18-07-2017 20:58

Temat wałkowany kilka razy i jest kilka wątków, przejrzałeś wszystkie ?


RE: Facebook konto brak pomysłu - Patryksr1 - 19-07-2017 10:12

Tak, założyłem nawet konto według poradnika jednego z naszych kolegów, ku mojemu zdziwieniu udało się to konto wytrzymalo ale po zalogowaniu się na telefon za chwilę wyskoczyła prośba o weryfikację.. Nie mam pojęcia w czym problem..


RE: Facebook konto brak pomysłu - Patryksr1 - 20-07-2017 09:48

Panowie wiem że pewnie żaden cudowny sposób nie istnieje, ale może ktoś mógłby choć trochę naprowadzić i coś podpowiedzieć, jeśli nie chcecie robić tego na forum proszę o wiadomość prywatną. Bardzo mi na tym zależy.


RE: Facebook konto brak pomysłu - ElPolakoEarner - 21-07-2017 02:50

oni już wiedzą ze to Ty muahahaha za każdym razem Patryk za każdym cholernym razem!!! iiiiiihahahhaa


RE: Facebook konto brak pomysłu - Patryksr1 - 21-07-2017 14:31

Twój wpis nic nie wnosi, a jeśli pijesz do tego że za każdym razem tworzę konto z takim samym imieniem to się mylisz.


RE: Facebook konto brak pomysłu - ulima - 07-08-2017 10:37

Mam kilka kont i nie mam z tym żadnego problemu. Przetestuj jeszcze raz dokładnie porady i poradniki z forum, a na pewno się uda.


RE: Facebook konto brak pomysłu - Patryksr1 - 07-08-2018 10:38

Poruszam, temat po raz kolejny ponieważ mam problem, przepraszam za odgrzanie kotleta ale uważam że nie ma sensu spamować.

Panowie dotychczas korzystałem z TEXTNOW niestety zablokowali mi możliwość tworzenia konta jak wiadomo nie jest to dostępne w naszym kraju, próbowałem przez przeglądarki tor w telefonie nic niestety to nie dało, czy ktoś ma jeszcze jakiś sposób i może się nim podzielić i podpowiedzieć jak dokonać weryfikacji sms? Smile