Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych (/Temat-Refbuum-pl-zbior-strony-gamblingowych-149207)



Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - buum - 17-07-2017 17:40

Witam wszystkich! Idea
Po co szukać po internecie stron gdzie można otworzyć skrzynki czy pograć na ruletce jak można wejść na stronę http://refbuum.pl i znaleźć wszystko w jednym miejscu! Smile
[attachment=4277]

Oczywiście stronę staram się na bieżąco aktualizować, żeby było jak najwięcej szans na zdobycie wymarzonego skina.CoolCool

Jeżeli macie jakieś pytania,propozycje,zastrzeżenia to zapraszam do kontaktu!

Aktualizacja 18.07.17
Całkowita zmiana menu (jestem w trakcie tworzenia lepszego) oraz dodanie możliwości zmiany języka na stronie jak na razie tylko na angielski.
Aktualizacja 25.07.17
Ponowna zmiana menu, dopasowuje się do rozdzielczości także na smartfonach.
Aktualizacja 07.08.17
Dodanie kilku nowych stron, dalsza poprawa menu, dodanie przycisku który automatycznie skopiuje kod polecający, galeria do której dodaje moje wygrane Smile


RE: Refbuum.pl zbiór strony gemlingowych - dandun1 - 17-07-2017 19:09

Pierwsze co; domena PL, a tekst po angielsku. Zdecyduj się w co celujesz. Poza tym te niebieskie napisy na górze strony odstraszają.


RE: Refbuum.pl zbiór strony gemlingowych - twardy - 17-07-2017 19:12

1) Znaleźć
2) gemlingowa? co to
3) bieżąco
4) Wyglad jest okropny Xpokerface


RE: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - lolek95 - 18-07-2017 09:21

Z mojej strony propsuje takie przedsięwzięcia. Najważniejsze, że próbuje stawiać sam takie strony, a nie używać gotowców na WP. Smile

Może bez fajerwerków, ale dopiero to trening czyni mistrza!

Ale zgodzę się z przedmówcami - staraj się trzymać contentu co do domeny.


RE: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - buum - 18-07-2017 10:08

Pozytywne jak i negatywne opinie motywują mnie do dalszej pracy. Dziękuję za opinie i oczywiście będę starał się zmienić szatę graficzną, jestem bardziej od back-end'u . Sad
Co do domeny .com na początku nie byłem pewny czy inwestycja tych kilku złotych w jakikolwiek sposób mi się zwróci, więc postanowiłem postawić na .pl .


RE: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - buum - 25-07-2017 10:36

Dodałem kilka nowych stron do otwierania skrzynek. Zapraszam do wyrażania opinii o stronie, co zmienić co dodać. Oraz zachęcam do wrzucania zrzutów swoich wygranych! Poniżej moja zdobycz z majorka która przyczyniła się do zdobycia kosy. Smile


[Obrazek: cobble.png]


RE: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - buum - 07-08-2017 22:17

Drop z skrzynki która kosztuje 5$, nazbierałem je z daily bonusów! Zapraszam do korzystania z "daily bonusow", zbiór znajduję się na samym dole strony.
[Obrazek: hellcase.png]


RE: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - buum - 20-08-2017 19:04

Klasycznie hellcase(afi: 7854040). Na weekend była możliwość bitwy to znaczy, jedną skrzynkę otwierają dwie osoby, kto ma lepszego skina wygrywa oby dwa. Profit z daily bonus
[Obrazek: refbuum.png]
Case drop (afi: buum) czyli z darmowych zrobiony glock za 5$ ... dla nie dowiarków mogę przesłać screan który pokazuje że nie dokonałem żadnej wpłaty Smile
[Obrazek: refbuum1.png]


RE: Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - Lubiepieniążki - 20-08-2017 20:02

Czy są stronki tak jak csgoloto które nie wymagają depozytu ? Huh


Refbuum.pl zbiór strony gamblingowych - Hybrid1990 - 22-07-2019 14:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.