Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatny portal ma sens - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Płatny portal ma sens (/Temat-Platny-portal-ma-sens-149158)



Płatny portal ma sens - wsite - 15-07-2017 21:22

Witajcie,

Czy płatny dostęp do serwisu ma sens w dzisiejszych czasach?

W planach mam zamiar stworzyć serwis w którym rejestracja będzie płatna. Ewentualnie darmowa ale z ograniczoną możliwością przeglądania treści.

Kilka złotych nie jest wcale majątkiem.


RE: Płatny portal ma sens - rachman - 15-07-2017 21:30

za wartościowe zapłacę a za byle co nawet darmo mi sie nie zechce rejestrować


RE: Płatny portal ma sens - patrolpxd - 15-07-2017 21:30

Zależy z czym to będzie serwis Wink I czy Content na niej będzie na tyle wartościowy żeby Twój użytkownik za niego zapłacił Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Płatny portal ma sens - Captain - 15-07-2017 21:42

Moim zdaniem nie ma sensu i może jeden na wielu użytkowników wykupi dostęp. No chyba, że oferujesz jakieś naprawdę wartościowe treści, a do tego (to najważniejsze) takie których nie ma nigdzie indziej na żadnym darmowym portalu.


RE: Płatny portal ma sens - wsite - 15-07-2017 21:43

Z waszych wypowiedzi wynika, że ma to sens.


RE: Płatny portal ma sens - patrolpxd - 15-07-2017 21:47

(15-07-2017 21:43)wsite napisał(a):  Z waszych wypowiedzi wynika, że ma to sens.
W sumie to zależy tylko i wyłącznie od contentu jaki będziesz udostępnić I w sumie to tylko i wyłącznie od tego Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Płatny portal ma sens - Captain - 16-07-2017 00:20

(15-07-2017 21:47)patrolpxd napisał(a):  
(15-07-2017 21:43)wsite napisał(a):  Z waszych wypowiedzi wynika, że ma to sens.
W sumie to zależy tylko i wyłącznie od contentu jaki będziesz udostępnić I w sumie to tylko i wyłącznie od tego Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie tylko, zależy także od tego czy nikt inny nie udostępnia takiego lub bardzo podobnego contentu za darmo.


RE: Płatny portal ma sens - radmatuszewski - 16-07-2017 00:47

Moim zdaniem powinieneś dokładnie sprawdzić content który będziesz udostępniał. Załóżmy, że będzie to forum - sprawdź czy ktoś udostępnia te same rzeczy za darmo, jeśli tak to udostępnij tę część strony za FREE. A do tych unikalnych za które ludzie będą skłonni zapłacić zrób taką "Strefę Wtajemniczonych" Big Grin.


RE: Płatny portal ma sens - wsite - 16-07-2017 05:06

Oczywiście, że sprawdzę, naturalnie.