Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subskrypcja SMS z pusta oferta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: subskrypcja SMS z pusta oferta (/Temat-subskrypcja-SMS-z-pusta-oferta-149147)



subskrypcja SMS z pusta oferta - domino106 - 15-07-2017 12:29

Hej,
mam pewien pomysl na zarobek z sub SMS, ale potrzeban jest mi oferta z blanka, czyli chce wstawic sam plik html albo cos w tym stylu.
Znacie jakies serwis z tym?


subskrypcja SMS z pusta oferta - mahuzz - 15-07-2017 12:51

Eforsa, mylead, LeadNow, praktycznie wszystko Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: subskrypcja SMS z pusta oferta - domino106 - 15-07-2017 12:53

(15-07-2017 12:51)mahuzz napisał(a):  Eforsa, mylead, LeadNow, praktycznie wszystko Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ani efors ani mylead nie ma ;(


RE: subskrypcja SMS z pusta oferta - mysc - 15-07-2017 13:30

Jak to nie ma Smile Interesuje Cię okno płatności - no i content locker da się dostosować niemalże do wszystkiego.


RE: subskrypcja SMS z pusta oferta - albercik123 - 15-07-2017 13:39

@[mysc] no ale wtedy trzeba mieć własną stronę żeby gdzieś wstawić to okno płatności. Też szukam czegoś pustego ale nie mogę znaleźć. Na eforsie jest niby pusty program ale niewiadomo kiedy się pojawi Sad


RE: subskrypcja SMS z pusta oferta - mysc - 15-07-2017 14:05

Hmm.. jeśli nie wiesz jak postawić stronę, polecam skorzystać z generatora landing page, np. w MYLEAD ("dla webmastera" -> "kreator stron") Smile


RE: subskrypcja SMS z pusta oferta - domino106 - 15-07-2017 16:48

(15-07-2017 14:05)mysc napisał(a):  Hmm.. jeśli nie wiesz jak postawić stronę, polecam skorzystać z generatora landing page, np. w MYLEAD ("dla webmastera" -> "kreator stron") Smile

Dzieki bardzo!