Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU (/Temat-Poradnik-Instagram-Niech-inni-zarabiaja-dla-Ciebie-3-METODY-ZAROBKU-149112)

Strony: 1 2 3


Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Krashai - 14-07-2017 10:26

Nazwa : Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU

Opis : W poradniku przedstawione są 3 metody które pozwolą Ci zarabiać dzięki innym! W poradniku znajdują się aż trzy sposoby działania! Możliwość zarobku na OGADS, SUB/PREMIUM ORAZ REAL! Wszystko opisane w taki sposób by zrozumiał to każdy. Jestem w stanie zagwarantować że koszt poradnika zwróci Ci się od razu jak zaczniesz promować wszystko w taki sposób jaki jest opisany w poradniku.

Zdjęcia :

[Obrazek: rist2g.png]

[Obrazek: 14kfzhw.png]

Cena : 20zł chyba ze kupiles wczesniej poradnik pierwszy ro mozesz kupic go za 15zl. Ewentualnie moge sprzedac ci ten i poprzedbi za 30zl

Kontakt : PW

Sposób zapłaty : Konto bankowe / Paypal


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Majka - 18-07-2017 18:56


Powyższy poradnik przedstawia 3 metody zarobku z nastawieniem na instagram. Uważam, że nie musimy się skupiać tylko na tym co autor pisze a więc możemy się przenieś na facebooka czy fora tematyczne. Poradnik zmusza nas do kreatywności, gdyż mamy do czynienia nawet z bezpośrednim kontaktem z osobami korzystającymi z portali społecznościowych. Jedna z metod polega powiedzmy na refbacku. Poradnik przedstawia metody zarobku w serwisach sub sms a także cashinpills i ogads. Z całą pewnością osoba, która kupi poradnik zarobi na nim, lecz warunkiem jest trochę wolnego czasu i kreatywności. Nie polecam kopiować gotowych tekstów/przykładów z poradnika. Uważam, że zakup powinien być ograniczony do max 10/15szt. Z doświadczenia wiem, że 90% kupujących rzuci się w to samo miejsce z tym samym tekstem Smile Osobiście poradnik nie uważam za coś odkrywczego. Dopuszczam do sprzedaży dlatego, że nowe osoby, które zastosują się dokładnie do niego wyciągną parę groszy. Poradnik przeznaczony tylko dla nowicjuszy. Poprzedni poradnik jakoś bardziej był dla mnie wiarygodny. Cena adekwatna do treści nie wygórowana.
Ogólnie polecam, gdyż wierzę, że autor zna się na rzeczy - lubi i potrafi zarabiać. A od kogo najlepiej się uczyć jak nie od najlepszych?!

Ocena za całokształt:
5,5/10

Poradnik zatwierdzam warunkowo i liczę na poprawienie poniższych pkt. przed pierwszą sprzedażą:
1: Błędy ortograficzne - np. niża Smile - proszę poprawić.
2: Link do konkurencyjnego forum - proszę usunąć.

Sprzedaż uważam za otwartą!



@[Krashai] działaj Wink


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Krashai - 19-07-2017 09:40

Przepraszam ale miałem zapełnioną skrzynkę. Już można pisać Big Grin
2 sztuki sprzedane. Zostało 13.


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - albercik123 - 19-07-2017 14:39

Wow, świetny poradnik zawierający w sobie 3 różne ale działające na podobnej zasadzie sposoby na zarobek. Można go wykorzystać nie tylko na instagramie ale i na innych portalach. Jest to bardzo dobry uzupełniacz jeśli ktoś kupił pierwszy poradnik od @[Krashai], dobrze rozwija zaganienia które tam były i profile których używaliśmy wtedy możemy użyć jeszcze raz i zarobić ponownie. Mamy duże pole do popisu bo opisane metody są dosyć uniweralne i mogą działać z różnymi typami promocji. Polecam jak najbardziej kupić już teraz bo na początku jest najłatwiej coś z tego wyciągnąć Big Grin


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Krashai - 21-07-2017 01:10

5 sprzedanych! Zostało 10sztuk!


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Krashai - 22-07-2017 13:15

Z jednego konta przez trzy dni wpadło mi 250zł minus 25zl (kupujacy wiedza. Metoda 3) czyli 225zl na czysto przez trzy dni. Do sprzedania zostało jeszcze 8 sztuk!

[Obrazek: 20170722_140456.jpg]


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Itachi198 - 22-07-2017 13:20

Na to samo konto co ostatnio wpłacamy pieniążki? Big Grin

tylko proszę nie sprzedawaj 30 sztuk xd
znając życie i tak się to rozniesie na forum, trochę to zniechęca do kupowania


P.S. NIE OBGRYZAJ PAZNOKCI !! xDDD


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Krashai - 22-07-2017 13:31

(22-07-2017 13:20)Itachi198 napisał(a):  Na to samo konto co ostatnio wpłacamy pieniążki? Big Grin

tylko proszę nie sprzedawaj 30 sztuk xd
znając życie i tak się to rozniesie na forum, trochę to zniechęca do kupowania


P.S. NIE OBGRYZAJ PAZNOKCI !! xDDD

Hahahah xd. Sprzedaje 15 sztuk Big Grin. Konto to samo bankowe. Napisz PW jak wysleszBig Grin. Paznokci nie obgryzam tylko go stracilem. Samochod mnie nie polubil xD


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - Itachi198 - 22-07-2017 14:28

Pw wysłane, potwierdzenie pdf mogę Ci wysłać na pocztę, bo kasa pewnie dojdzie Ci w poniedziałek, wysłałem z mbanku.


RE: Poradnik Instagram - Niech inni zarabiają dla Ciebie. 3 METODY ZAROBKU - JustinTime - 22-07-2017 14:29

Podaj numer konta na pw kupie za 30 zl dwa poradniki