Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN (/Temat-Szukam-osob-ktore-wprowadza-mnie-w-tematy-FTP-VPS-VPN-149106)



Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN - AlphaStalker - 13-07-2017 23:02

Siemanko.

Tak jak w temacie. Co to nam daje i jakieś zastosowania? Możliwy kontakt GG.

Pozdrawiam,
Stalker


RE: Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN - coffee - 16-07-2017 17:55

A może by tak użyć google?


RE: Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN - AlphaStalker - 18-07-2017 14:55

Czytałem, ale nie daje pewnych informacji na których mi najbardziej zależy...


RE: Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN - Apps - 18-07-2017 15:47

To napisz tutaj, uzyskasz być może odpowiedź, a i pomoże to innym...


RE: Szukam osób które wprowadzą mnie w tematy: FTP, VPS, VPN - Norbi000 - 28-07-2017 16:33

FTP - jest to serwer z plikami, które można dodawać, usuwać, modyfikować itp.

VPN - jest to usługa która zmienia nasze IP

VPS - jest to virtual private serwer czyli wirtualny komputer w sieci