Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dochodowa nisza + www + fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dochodowa nisza + www + fp (/Temat-Dochodowa-nisza-www-fp-149054)



Dochodowa nisza + www + fp - Czaq - 12-07-2017 15:57

1.Nazwa przedmiotu :Sprzedam nisze(tegoroczna!) w tematyce GRY oraz pełne zaplecze do zarobku
2.Opis przedmiotu :Sprzedaje pomysł na niszę, wypozycjonowaną stronę(najtrafniejsze frazy/a) odnośnie tej niszy oraz fanpage(tutaj bardzo ładnie się rozwija).

Powiem szczerze, że rozwój fanpage, sam zarobek oraz strona ktora jest na 1 stronie(tutaj pozycja skacze ale nie spadła dalej niż 1 strona) przynosi fajny zysk w SUB-SMSach a zarobek z ostatniego miesiąca-dwóch to ok. 500zł.
Na samej eforsie (zdj nizej)zarobiłem ok 30leadów po 7,50zł i 9.00 tak więc jest OGROMNY potencjał którego nie moge wykorzystać w 100% gdyż nie mam czasu.


3.Zdjęcia :Zdj zarobku z eforsy(mnożnik leadów x7,5 i 9)
Kod:
https://gyazo.com/b4e972f9fdeb9add34f852d3ffeb8bde

4.Kontakt :gg;20226720 lub PW choć szybciej odp na GG.
5.Cena :400zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :przelew

PS: pomysł na niszę, fanpage oddaje od razu natomiast dostęp do strony(dane do logowania do panelu admina również od razu) od strony hostingowej może być ograniczony bo na hostingu mam tez kilka innych stron i musielibyśmy to na spokojnie ogarnąć. Ale to żaden problem Smile
Linku do FP, strony nie wysyłam. Stanowi on główną podstawę zarobku i słów kluczowych.

Ostatnio również sprzedałem podobną niszę dla jednego z użytkowników i widzę, że rozkręcił interes jeszcze lepiej. Nie czekajcie tylko kupujcie!


RE: Dochodowa nisza + www + fp - wicekq - 15-07-2017 12:12

Można link do strony na priv ?


RE: Dochodowa nisza + www + fp - twardy - 15-07-2017 12:13

Pomoge

Cytat:Linku do FP, strony nie wysyłam.



RE: Dochodowa nisza + www + fp - Czaq - 16-07-2017 22:57

Sprzedane.


Dochodowa nisza + www + fp - Majka - 17-07-2017 07:56

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.