Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze (/Temat-Rockwall-Investments-Do-1-6-dziennie-w-Integra-Kopalnia-Kryptowalut-Tarcze-149029)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - piotrek6 - 04-09-2017 15:25

(18-08-2017 20:02)sirbar napisał(a):  Ktoś już działa ma informacje na ten temat?

Hej, tak ja działam prawie od początku Smile Jak masz jakieś pytania to z doświadczenia - napisz na fanpage rockwalla, oni odpisują na wszystkie wiadomości. A jeżeli to Cię nie przekonuje to są jeszcze grupy na facebooku, gdzie udzielają się osoby inwestujące tam, więc jeżeli chodzi o dostęp do informacji to naprawdę się postarali Idea


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - korlim - 04-09-2017 22:21

Opłaca się inwestować ?


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - piotrek6 - 05-09-2017 08:42

(04-09-2017 22:21)korlim napisał(a):  Opłaca się inwestować ?

No moim zdaniem tak. Ja co prawda nie inwestuję dużych kwot, bo nie mam dużego budżetu, max. kilkaset $, wiadomo że im więcej inwestujesz tym więcej zyskujesz. A co konkretnie chcesz robić? Matryce? Polecanie?


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - tomek019 - 11-09-2017 20:25

Polecam wywiad z właścicielami jeśli ktoś jeszcze nie widział, będzie on regularnie prowadzony raz w miesiącu.





RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - kastaniety - 15-09-2017 20:56

Jak dla mnie pachnie HYIP - nie zainwestuje, ale temat będę obserwował Smile


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - tomek019 - 16-09-2017 15:51

(15-09-2017 20:56)kastaniety napisał(a):  Jak dla mnie pachnie HYIP - nie zainwestuje, ale temat będę obserwował Smile

A co by musiało mieć na stronie, w ofercie, żeby nie pachniało HYIP-em ? Smile

Przy okazji, wypłata testowa doszła bez problemu Smile





RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - tomek019 - 06-10-2017 23:11

Mam dla was trochę informacji o nowościach i poprawkach w Rockwall Investments (06.10) ?

Nowości:
Mamy już swój KANTOR ✔!!!
✔Autoscroll do top menu
✔Sprawdzenie kto jest moim sponsorem w zakładce Team
✔Pokazanie Email osoby w pierwszej linii Team
✔Dodatkowe informacje przy najechaniu na Tarcze
✔Poprawa wizualna Withdraw Funds
✔Poprawa Strony Głównej oraz zakładek

Poprawki:
✅Poprawa systemu Naliczeń prowizji oraz osiąganie progów
✅Poprawiona akceptacja oraz wysyłanie wypłat
✅Usunięcie błędów przy naliczeniach prowizji za zamknięcie shields oraz przyznanie zaległych naliczeń
✅Poprawki z aktualizacją statusu wypłat oraz wpłat
✅Poprawa funkcjonalności
✅Poprawienie wyglądu mobilnego
✅Poprawa błędów tekstowych oraz literówek

Zmiany:
⚠ Zmiana cen kontraktów z promocyjnych na normalne ETC , ZEC

W najbliższym czasie pracujemy nad:
➡Dodatkowe statystyki, wykresy i podsumowania w Account Statistic
➡Dodanie powiadomień w systemie (nowy referal,otrzymanie prowizji,zdobycie większej pozycji progowej itp.)
➡Poprawa czytelności Shields, aby wiedzieć gdzie i ile osób nam jeszcze brakuje
➡Poprawione automatyczne działanie Shield Balance
➡Włączenie następnych wartości Tarcz

Uwaga na rozszerzenia przeglądarek(przedewszystkim Adblock)-mogą blokować u niektórych dostęp do reflinków
Podstawowe czynności, które można podjąć to:
Spróbować rejestracji korzystając z innej przeglądarki,
Wyłączyć rozszerzenia w przeglądarce

Oraz wideo poradnik jak reinwestować w programie Idea





RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - mikrob - 30-10-2017 11:17

hej, i jakie macie wrażenia? zastanawiam się nad wejściem.


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - tomek019 - 12-11-2017 19:30

(30-10-2017 11:17)mikrob napisał(a):  hej, i jakie macie wrażenia? zastanawiam się nad wejściem.

caly czas dzialam i jest ok takze mam dobre wrazenie Smile


RE: Rockwall Investments - Kopalnia Ethereum - Kup Moc Obliczeniową Mh/s - AleksandraN - 30-12-2017 20:25

Moje wrażenia całkiem przyzwoite Smile

Dorzucili niedawno nowe kryptowaluty do kopania na pulach,
więc teraz poza ETH, ETC i Zcashem jest i Bitcoin, Dash + Ubiq. (fajnie)

Z BTC i Dashem się wstrzymam, przez trudność wydobycia ale na Ubiqu coś tam zobaczę.

P.S Działa, płaci.