Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ban/filtr w Google a zmiana domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Ban/filtr w Google a zmiana domeny (/Temat-Ban-filtr-w-Google-a-zmiana-domeny-148977)



Ban/filtr w Google a zmiana domeny - krymol - 09-07-2017 21:23

Zastanawia mnie czy podmiana domeny na inną po zgarnięciu bana lub filtra od Google załatwia sprawę i strona jest traktowana jako nowa? Z góry dzięki za pomoc!


RE: Ban/filtr w Google a zmiana domeny - kukiz87 - 10-07-2017 10:18

Z tego co czytałem w necie różne info , bo tez mam filtr , przez jakiś czas będzie ok potem natomiast filtr znów przyjdzie.

Mówię czytałem w necie więc nie wiem czy jest to w pełni wiarygodne info , ale wydaje mi się że tak


RE: Ban/filtr w Google a zmiana domeny - WojciechMatula - 09-08-2017 14:12

Masz na myśli zmianę treści (szablonu) strony w obrębie tej samej domeny? To zależy za co otrzymałeś filtr - jeśli za linki to nic to nie da. Jeśli filtr poleciał za słabą treść (thin content) to rozbudowa lub zmiana treści może pomóc.


RE: Ban/filtr w Google a zmiana domeny - imadlo - 15-08-2017 10:24

Dokładnie wszystko zależne jest od tego za co dostałeś filtr ? Możesz sobie to sprawdzić w narzędziach Google Webmasters. Jeżeli za linki to zmiana domeny jak najbardziej rozwiążę problem, jeżeli za zawartość na stronie wtedy musisz przebudować stronę bo zmiana domeny nic w tym wypadku nie da. Czasami nawet nie trzeba zmieniać domeny wystarczy wysłać prośbę o zdjęcie filtra jeżeli problem będzie rozwiązany.


RE: Ban/filtr w Google a zmiana domeny - WojciechMatula - 06-11-2017 14:52

Domena nadal może mieć filtr i możesz go przenieść po przekierowaniu 301 na inną domenę