Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi (/Temat-ZLECE-Kopiowanie-Wpisow-na-Blogi-148956)

Strony: 1 2


[ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - mcraft - 09-07-2017 15:33

Witam, zlecę skopiowanie napisanych już wcześniej wpisów na bloga.
Oferuję 0.20zł za jeden wpis, wpisów będzie dużo jest to zlecenie na dłuższy okres współpracy, priorytetem jest pierwsze 3000 wpisów jako pierwsze zlecenie.
Te 3000 wpisów będzie trzeba przycisnąć z czasem.
Wymagam skopiowania min. 200 wpisów dziennie.
Sposób Wypłaty: Przelew/PayPal/Payza/BTC

Zlecenie jest świetną pracą dodatkową dla osób chcących dorobić do wypłaty oraz młodzieży chcącej dorobić w wakacje

Zapraszam Serdecznie
Kontakt: Priv


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - JamePERS - 09-07-2017 16:33

Napisałem pw


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - ojtam - 09-07-2017 17:13

napisałem pw


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - Matiw131 - 09-07-2017 17:42

PW poszło


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - Barttek742 - 09-07-2017 18:50

Napisałem na pirv Smile


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - badii - 09-07-2017 19:28

Priv.


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - mcraft - 10-07-2017 22:42

Ogłoszenie jest nadal aktualne, osoby wybrane do zlecenie niech się nie martwią zlecenie zostało przyznane.
Na szczęście dla mnie, na nieszczęście dla CW (CopyWriterów) zostało one powiększone okazało się że 30 tyś wpisów nie wystarczy i nie będę obciążał tym jednej osoby dlatego ogłoszenie dalej jest ważne mimo że wykonawca został wybrany. zapraszam do kontaktu priv.


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - Knightson1 - 11-07-2017 00:22

Wysłałem PW


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - nunek07 - 11-07-2017 07:10

(10-07-2017 22:42)mcraft napisał(a):  Ogłoszenie jest nadal aktualne, osoby wybrane do zlecenie niech się nie martwią zlecenie zostało przyznane.
Na szczęście dla mnie, na nieszczęście dla CW (CopyWriterów) zostało one powiększone okazało się że 30 tyś wpisów nie wystarczy i nie będę obciążał tym jednej osoby dlatego ogłoszenie dalej jest ważne mimo że wykonawca został wybrany. zapraszam do kontaktu priv.
Sprawdź PW, pisałem do Ciebie wczoraj.


RE: [ZLECĘ] Kopiowanie Wpisów na Blogi - KontrolC - 11-07-2017 07:18

Wyslij pw Wink