Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tani telewizor 42' - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tani telewizor 42' (/Temat-Tani-telewizor-42-148942)



Tani telewizor 42' - szeton - 08-07-2017 22:53

Witam, dzisiaj przeprowadziłem się na nową stancję ale niestety nie ma tam telewizora, potrzebuje jakiegoś 42' ale w sumie nie znam sie na tych telewizorach, nie wiem co dobre a co nie. pomógłby ktoś w wyborze? najlepiej gdyby był używany bo nie dysponuje obecnie zbyt dużą ilością gotówki


RE: Tani telewizor 42' - makingmoney - 09-07-2017 00:38

...


RE: Tani telewizor 42' - Itachi198 - 09-07-2017 02:55

https://www.olx.pl/oferty/q-telewizor-42/

Polecam olać te wyróżnione, poszukaj czegoś w swojej okolicy


RE: Tani telewizor 42' - rachman - 09-07-2017 16:12

W sklepie nie ma co porównywać bo tv zazwyczaj jadą na ustawieniach fabrycznych - taki co finalnie będzie miał gorszy obraz może mieć lepszy w sklepie bo ten lepszy nie dostrojono. Jak masz wyczulone oko to warto zrobić kalibrację ale to też koszt zazwyczaj dodatkowy.
Jeśli sygnał z naziemnej to patrz by miał skalowanie obrazu dobre. Żeby nie rozciągał obrazu gdy jest nagrany nie w formacie wielkości całej ekranu (wtedy postaci są nienaturalnie grube na przykład). Ważna jest częstotliwość odświeżania obrazu by oczy się nie męczyły za szybko.


RE: Tani telewizor 42' - pavi - 11-07-2017 16:48

najważniejsze to jest to , ile możesz wydać an tv dopiero wtedy szukać dopasowanego modelu,który spełni Twoje oczekiwania.


RE: Tani telewizor 42' - Watoga - 11-07-2017 16:52

Nie dużo to ile?
Mozesz kupic nowy tv z promocji np. Przejdz po sklepach mozesz cospic trafić ciekawego.
Ja sam kupilem teraz 40cali do pokoju ale wiedzialem jaki budzet posiadam.i wpakowalem sie w raty :-) jupi...


RE: Tani telewizor 42' - nitram - 11-07-2017 17:23

Mogę używany sprzedać za jakieś hmm 700 zł jak chcesz, bo w sumie stoi i się kurzy


RE: Tani telewizor 42' - eedmax - 12-07-2017 00:06

(11-07-2017 17:23)nitram napisał(a):  Mogę używany sprzedać za jakieś hmm 700 zł jak chcesz, bo w sumie stoi i się kurzy

Gdyby autor tematu nie był zainteresowany to ja chętnie zastanowiłbym się nad zakupem ponieważ podobnie jak autor przeprowadziłem się do nowego mieszkania i tutaj również jestem bez TV a tylko dekoder się marnuje Wink.

Napisałem PW