Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? (/Temat-Bukmacherskie-kilka-stowek-dniowki-148914)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - ScroX - 17-07-2017 20:54

BIG weszło jak w masło, coś czuję że ta drużyna może powalczyć na tym majorze Wink


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - schab - 18-07-2017 09:14

17.07 - Analiza przyszłych meczy

PGL Major Kraków, Counter Strike - Wtorek 18.07.2017
MECZ: Vega Squadron - PENTA (11:00)
TYP: PENTA (1.27)
MECZ: mousesports - North (14:00)
TYP: mousesports (1.62)
MECZ: Virtus.pro - Gambit Esports (17:00)
TYP: Virtus.pro (1.67)

ESEA Premier EU, Counter Strike - Wtorek 18.07.2017
MECZ: ex-Fury - Playing Ducks (20:00)
TYP: Playing Ducks (1.20)

LCK, League of Legends - Wtorek 18.07.2017
MECZ: BBQ Olivers - Afreeca Freecs
TYP: 1 mapa - Afreeca Freecs (1.30)


Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - tomek7912 - 18-07-2017 12:40

Gdzie obstawiasz te mecze?


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - Juhas - 18-07-2017 12:42

Podawaj stawki jakie grasz Smile


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - Fricooo - 19-07-2017 00:15

Z Majora niestety znowu kiepsko, bo wszedł 1 mecz z trzech proponowanych i to po kursie 1.27

Jak tam Ci idzie, bo ogólnie z analiz kiepsko wygląda


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - gwizdek1 - 19-07-2017 08:41

Może jednak odpuścisz sobie analizy, tylko po prostu będziesz podsumował każdy dzień ile udało Ci się zarobić ? Smile


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - schab - 22-07-2017 22:35

W przypływie emocji o godzinie 23:26 piszę tę zacny post - dostałem od jakiegoś pseudo hypemana pw na ZC z tekstem w stylu "taki zajebisty jesteś typer, że skończyłeś na 6 str tematu i zniknąłeś jebiąc połowę ludzi pewnie i sprzedając typy"... kolego, nic bardziej mylnego, ale już cie lubię Jerk2

Typów jak mówiłem nikomu nie sprzedałem, do żadnej transakcji nie doszło, więc nie wiem skąd małpa się urwała, ale widać, że dawno banana nikt jej nie dał. No trudno. Dla mnie ostatnie 5 dni to ciągłe analizy i granie. W ramach podsumowanka zarzucam parę kuponików. Nie pytajcie dlaczego jak piszę tu analizę, to nie wchodzi, a jak jej nie napiszę to wchodzi - nie wiem. Ważne, że idę dalej prosto do określonego celu. 2

Podsumowanko

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 4.jpg]
[Obrazek: 5.jpg]

Łącznie od 18 lipca do dzisiejszego wieczoru, podliczając minusy i plusy , wyszło mi +4000 z ("januszowego" jak ktoś to określił) STS-a (konto na dane babci się opłaciło Jerk) i jakieś +5700 z pinnacle (tu akurat bardziej fart i więcej szczęścia niż rozumu miałem, ale liczy się wynik Big Grin). CoolCool

Jakby ktoś pytał, to jutro gram Dominikanę (siatka), Holandię (siatka) i Włochy (siatka). Jak znajdę coś jeszcze, to podrzucę.

@edit - jak dojdą wypłatki, to oczywiście się pochwalę. Wink
@edit2 - z racji, że miesiąc wyszedł dużo grubiej niż zakładałem, to dziennie teraz po jednym w miarę pewnym kuponie, nie więcej. Wink


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - Pablinho - 23-07-2017 12:59

No i Dominikana już wtopiła, a Włochy przegrały już 2 sety Sad Ewidentnie masz pecha, gdy podajesz typy na forum


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - Deco97 - 23-07-2017 14:38

Może zrezygnuj z pisania analizy a podawaj po prostu sam typ ? skoro masz całkiem dobrą skuteczność to dzięki temu więcej osób będzie mogło skorzystać a Tobie nie zajmie to aż tyle czasu przez co będziesz mógł sobie pozwolić na wrzucenie większej ilości tego co grasz w każdym razie wygląda to intrygująco. Życzę powodzenia i mam nadzieję że więcej osób będzie mogło zarobić grając z Tobą Smile


RE: Bukmacherskie kilka stówek dniówki? - Pablo1878 - 23-07-2017 21:21

Ja gram za dużo niższe stawki ale dzisiaj chyba popłynąłeś na Włoszkach o ile je stawiałeś. Mi się u dało złapać kurs 6 ale za małego kebaba. No cóż, każdy gra jak może. Big Grin