Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja pieniędzy (/Temat-Inwestycja-pieniedzy-148883)

Strony: 1 2 3


Inwestycja pieniędzy - bombri0005 - 06-07-2017 17:33

Witam!
Chciałbym was prosić o radę mam do dyspozycji 10k i nie wiem w co je zainwestować.Myślałem nad lokatą ale 10k to niezbyt dużo żeby coś później wyciągnąć, nad inwestycją na prawko c+e lub na kurs na spedytora(rozmowy po angielsku) to inwestycje aby zwiększyć przychody na etacie, dziś wpadł mi pomysł żeby otworzyć działalność gospodarczą i sprzedawać coś na allegro tylko nie wiem skąd brać produkty np sprzęt sportowy(gdzie mógłbym to kupować po fabrycznej cenie). Czekam na wasze spostrzeżenia i opinie?


RE: Inwestycja pieniędzy - patrolpxd - 06-07-2017 17:43

Zaraz zlecą się ludzie, którzy będą Ci polecali Revshary/Hyip (Programy wysokieko ryzyka generalnie) więc tego typu inwestycji unikaj.. A może giełda albo opcje binarne? Może trading? Zależy czy interesuje Cię szybki zysk czy po prostu chcesz tą kasę zainwestować Big Grin


RE: Inwestycja pieniędzy - bombri0005 - 06-07-2017 17:54

Po prostu nie chce jej stracic Wink Trading może bym się skusił ale w co zainwestować w złoto?


RE: Inwestycja pieniędzy - patrolpxd - 06-07-2017 18:02

Bardziej myślałem o kryptowalutach Big Grin @[BTC-analityk] On tutaj się może wypowiedzieć na tym polu Big Grin


RE: Inwestycja pieniędzy - mireck - 06-07-2017 20:25

Kup koparke w kopalni Big Grin Ryzyko dużo mniejsze niż na wszelkich revsaharach itp. Poza tym masz namacalny sprzęt i zawsze możesz go odsprzedać Big Grin


RE: Inwestycja pieniędzy - patrolpxd - 06-07-2017 20:38

Drogo koparki teraz wychodzą w przeliczeniu... jakieś 20k myślę teraz trzeba wyłożyć na dobry sprzęt Xpokerface


RE: Inwestycja pieniędzy - bombri0005 - 07-07-2017 15:16

A znacie może jakieś firmy które sprzedają po cenie fabrycznej sprzęt sportowy?


RE: Inwestycja pieniędzy - Captain - 07-07-2017 15:59

(06-07-2017 18:02)patrolpxd napisał(a):  Bardziej myślałem o kryptowalutach Big Grin @[BTC-analityk] On tutaj się może wypowiedzieć na tym polu Big Grin

Czy to nie jest czasem ten co w ostrzejszej dyskusji na forum rzucał argumentami typu ,,chyba matka cię nie kocha''?
Rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło informacji ds kryptowalut.


RE: Inwestycja pieniędzy - Roluś - 07-07-2017 16:33

Jeśli nie miałeś dotychczas styczności z sprzedażą,reklamą i marketingiem to raczej nie pakowałbym się na początku w sprzęt sportowy i działalność gospodarczą bo to chyba trochę za głęboka woda...
Chyba że masz z tym jakieś doświadczenie to już co innego Smile


RE: Inwestycja pieniędzy - janbers - 07-07-2017 20:15

10 k to wystarczająca kasa aby uruchomić konkretny biznes. Nie hyip itp. ale biznes na lata i to też poprzez internet. Na życzenie podpowiem oraz pokarzę od środka [ osobiście zainwestowałem trochę ponad 1000 $ a zarobiłem już ponad 1500 $ w ciągu pierwszego miesiąca ] Inwestycja praktycznie o minimalnym ryzyku, firma konkretna Polska. Skype janubers1