Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miejsce do pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miejsce do pracy (/Temat-Miejsce-do-pracy-148877)



Miejsce do pracy - albikras - 06-07-2017 15:49

Cześć! Od jakiegoś już czasu pracuję przez internet. Bardzo dziękuję za wszystkie wasze rady! Mam do was kolejną sprawę. Muszę urządzić sobie miejsce, w którym będę mogła pracować. Ciągłe rozkładanie się przy stole stało się już dość uciążliwe.
Kupiłam już biurko. Teraz szukam jakiegoś oryginalnego krzesła, przy którym wygodnie będzie mi pracować. Czy ktoś z was może zaproponować mi jakiś sklep, w którym za niewielkie pieniądze kupię ciekawe krzesło?


RE: Miejsce do pracy - NowyZawodnik - 06-07-2017 16:13

alllllleeeggggrrrrroooo ;p


RE: Miejsce do pracy - Itachi198 - 06-07-2017 16:30

Wpisz na allegro w szukajce frazę "fotel dla gracza"
Baaardzo wygodne modele, pozdrawiam serdecznie


RE: Miejsce do pracy - Enigmato - 06-07-2017 16:37

Wpisz w Google jak pisać posty w sposób nie ujawniający intencji reklamy krzeseł obrotowych za pomocą marketingu szeptanego Smile. Możesz odpuścic zakładanie drugiego konta.


RE: Miejsce do pracy - bloger - 06-07-2017 17:20

Krzesła Lotus dobrze się sprawują, chociaż po roku nieco ściera się skóra. Cena około 500 zł, są też tańsze modele za około 300, ale o tych nic nie wiem. :-)


RE: Miejsce do pracy - Hybrid1990 - 06-07-2017 17:45

I to ma być poradnik ?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.