Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! (/Temat-Zarabianie-na-ruletkach-CS-GO-Dlaczego-nie-148869)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Kerehan - 06-07-2017 12:28

DZIENNIK PRACY BY KEREHAN


1. WSTĘP:

Mam na imię Piotr, w kwietniu skończyłem 20 lat, interesuję się strasznie motoryzacją, lecz własnego samochodu jeszcze nie posiadam, ale z pewnością byłoby to Volvo S40/S60. Interesuję się również trochę informatyką/sprzętami elektronicznymi i oczywiście grami. W wolnym czasie zazwyczaj wyjeżdżam sobie moto (Yamaha Tzr) kupiona oczywiście za hajs z neta 2 lata temu tak jak i telefon, sprzęt komputerowy oraz żarcie. Huh

2. PLANY:

Zamierzam zarabiać na stronach typu ruletki/crashe związane z CS:GO. Jest bardzo dużo stron które rozdają co jakiś czas darmowe coinsy na grę i z nich można całkiem ładne sumki ugrać Wink
Codziennie będę się starał wstawiać spis ile coinów udało mi się ugrać na danej stronie oraz jaki profit do poprzedniego dnia udało mi się zrobić. Nie ukrywam, że posiadać taką jedną stronkę w przyszłości też bym chciał, zobaczymy może się uda.


3. CELE:
  • Kupić 2/3 konta CS:GO, żeby odbierać jeszcze więcej coinsów (aktualnie posiadam 2 konta) i mieć większe szanse na wygraną Wink - Priorytet, ponieważ jeszcze będzie trzeba wpłacić 5$ żeby odblokować rynek steam i czekać miesiąc..
  • Opłacić internet 25 lipca Wink (45zł)
  • W ciągu tygodnia być 50$ na +
  • Do końca miesiąca od tej chwili być na + jakieś 100$ Wink
  • A marzeniem kupić w końcu jakiś swój samochód Wink

$ $ LISTA STRON Z DARMOWYMI COINSAMI: $ $

Zacznę od stron na których najwięcej darmowych coinsów można wyciągnąć Wink


WIĘCEJ INFORMACJI:

- WAŻNE! - Codziennie od jutra ok 13:00 będę wstawiał całkowity bilans oraz profit do poprzedniego dnia jak tygodniowy oraz miesięczny jaki posiadam na wszystkich stronach na których zbieram/zarabiam coinsy.

- Aktualnie posiadam 2 konta z CS:GO na których zarabiam.

- Zarobki będę podawał łącznie już ze wszystkich kont.

- Jeśli znasz jakieś strony które rozdają jakieś coinsy co jakiś czas do 24h to pisz Wink


STAN Z 2 KONT (AKTUALIZACJA O 13:00):

Jutro o 13:00 Wink



RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - patrolpxd - 06-07-2017 12:39

Będę obserwował i powodzenia Wink

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Kerehan - 06-07-2017 12:44

Dzięki przyda się i również życzę powodzenia, parę dni temu czytałem Twój dziennik Big Grin Ahh te clickbaity ;D Tak myślę przy trzecim koncie to już będzie całkiem niezła sumka lecieć Wink


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - patrolpxd - 06-07-2017 12:50

Ale masz zamiar grać tymi coinsami czy tylko odbierać? Jak grać to jakieś konkretne sposoby/taktyki? Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Kerehan - 06-07-2017 12:59

Tylko odbierać ciężko bo można bany wyrwać xd, zobaczymy. Będę pisał Wink


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Kerehan - 07-07-2017 12:15

STAN Z 2 KONT (AKTUALIZACJA O 13:00):

GAMDOM \ 2296 Ogólnie | +2296 - Dziś | +2296 - W tydzień | +2296 - W ciągu miesiąca
CSGWitch \ 960 Ogólnie |+960 - Dziś | +960 - W tydzień | +960 - W ciągu miesiąca
CSGOAtse \ 560 Ogólnie | +560 - Dziś | +560 - W tydzień | +560 - W ciągu miesiąca
CSGOLoto \ 470 Ogólnie | +470 - Dziś | +470 - W tydzień | +470 - W ciągu miesiąca
CSGOBlocks \ 116 Ogólnie | +116 - Dziś | +116 - W tydzień | +116 - W ciągu miesiąca

Całkowite zestawienie \ 4402 Ogólnie | +4402 - Dziś | +4402 - W tydzień | +4402 - W ciągu miesiąca


Niestety wczoraj miałem dość mało czasu od 15:00 do 22:00 cały dzień na dworze i nawet nie miałem kiedy uruchomić komputera i pozbierać coinsy.
Jednak jak na brak czasu i tak jestem zadowolony z wyników Huh
Następny dzień pewnie będzie lepszy, zobaczymy Wink
Jak znacie więcej stronek piszcie Wink A tutaj zestawienie:




Po dzisiejszym dniu: +4402 coins ze wszystkich stron Huh (13:00 - 13:00)



RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Fr0shArczi - 07-07-2017 12:17

Chyba jedyny prowadzony dość profesjonalnie dziennik o tematyce cs:go Smile Będę obserwował mocno


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Kerehan - 07-07-2017 12:29

Tak jak i zarobek biorę całkowicie na poważnie. Dzięki Big Grin
Korzystać póki te darmowe coinsy rozdają i tylko wymagają jakiejś tam gry nimi Wink


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Roluś - 07-07-2017 15:57

Powodzenia Smile


RE: Zarabianie na ruletkach CS:GO? Dlaczego nie! - Kerehan - 07-07-2017 16:38

@Roluś
Dzięki, póki co dobrze się zapowiada Big Grin