Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na życie studenta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na życie studenta (/Temat-Na-zycie-studenta-148868)



Na życie studenta - DjVampires - 06-07-2017 11:53

Wstęp:


Witam, na forum jestem od dość dawna, jednak rzadko się udzielałem. Dziennik postanowiłem założyć tak jak wiekszość z Was - aby wziąć się do roboty beka
Mam nadzieję, że w końcu mi to wyjdzie, tak jak powinno. Tak więc zacznijmy od tego, że na imię mi Patryk, mam 18 lat no i brakuje mi hajsu, dlatego tu jestem. Wcześniej działałem głównie w subach, jednak piękne czasy się skończyły i trzeba szukać alternatywy. :/

Teraz moim zajęciem będzie pozycjonowanie jednego bloga pod suby, akcje na MyPay oraz próba stworzenia ruchu na blogu pod PPI/suby, okaże się co lepsze.

Serwisy na których będę działał:

Firesub Heart
CInstaller
MyPay



Stan konta:

Firesub: 0 facepalm (no ale wypłata niedawno zlecona)
CInstaller: 0.35$
MyPay: 2.24PLN


Dzień 1:
- wciąż czekam na "zweryfikowanie" konta na MyPay, gdyż nie wszystkie akcje mi się wyświetlają, robię tylko te które mam dostępne, a i nie wszystkie mi zalicza... zrobione 4 akcje MP3 Konkurs, spróbuje też inne.
- postaram się dodać parę linków do-follow do bloga pod suby
- spam linkiem pod drugiego bloga

Chyba na dziś to będzie tylko tyle. Wpisy będę dodawał, jeśli będzie się dziać coś ciekawego. Miłe słowa i rady mile widziane. Do zobaczenia! Smile


RE: Na życie studenta - patrolpxd - 06-07-2017 12:08

Będę obserwować Smile No i powodzenia? Jakieś konkretne cele czy tyle ile się nastuka tyle będzie? Big Grin

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Na życie studenta - tyson999 - 06-07-2017 12:48

Powodzenia Smile


Na życie studenta - Hybrid1990 - 13-05-2022 11:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.