Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Peaky Blinders [2013] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Peaky Blinders [2013] (/Temat-Peaky-Blinders-2013-148831)



Peaky Blinders [2013] - Nortez - 05-07-2017 10:01

Peaky Blinders


Brytyjski serial telewizyjny, którego pomysłodawcą jest Steven Knight, a producentem Caryn Mandabach. Główną rolę gra Cillian Murphy. Pilot serialu miał premierę 13 września 2013 roku na antenie BBC. Dotychczas wyemitowano 3 serie serialu

Akcja Peaky Blinders rozgrywa się w 1919 roku w Birmingham w Anglii, kiedy żołnierze, rewolucjoniści i kryminaliści walczą o przetrwanie. Cilian Murphy gra Tommy’ego, przywódcę gangu brutalnych braci, którzy rządzą slumsami po I wojnie światowej. Jego panowanie jest zagrożone, gdy pojawia się nowy komisarz policji.

[Obrazek: peaky-blinders-003-1024x682.jpg]

Od siebie mogę dodać, że jest to jeden z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek widziałem.



RE: Peaky Blinders [2013] - Bartolek - 11-12-2017 09:38

Świetny serial. Na początku muzyka wydawała mi się nietrafiona, ale potem naprawdę robi robotę. Zdjęcia, ciuszki, główny bohater - wszystko gra i buczy tutaj Big Grin Ciekawy jestem jak najnowszy sezon, bo jeszcze nie zabierałem się za niego.


RE: Peaky Blinders [2013] - charizard123 - 18-12-2017 13:20

Moje ulubione klimaty, jeden z najlepszych jakie widziałem.