Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i CPI i CPD i PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPI i CPI i CPD i PPD (/Temat-PPI-i-CPI-i-CPD-i-PPD-148827)



PPI i CPI i CPD i PPD - KontrolC - 05-07-2017 08:16

PPI i CPI i CPD i PPD - jaka jest między tym różnica?
Jaki serwis oferuje najlepsze stawki w Polsce?


RE: PPI i CPI i CPD i PPD - mysc - 05-07-2017 12:06

(05-07-2017 08:16)KontrolC napisał(a):  PPI i CPI i CPD i PPD - jaka jest między tym różnica?

Na forach przyjęło się, że "PPA" używa się w stosunku do promowania plików (pobierający musi wykonać ofertę CPA przed pobraniem) - ale "książkowo" nie ma żadnej różnicy między tymi pojęciami Smile Wszystkie poniższe określenia mogą być stosowane wymiennie:

Cost per acquisition
Cost per action
Pay per action
Pay per acquisition
Cost per conversion
Pay per conversion


Tak samo jest przy CPD/PPD i CPI/PPI - oba pojęcia oznaczają to samo.


RE: PPI i CPI i CPD i PPD - KontrolC - 05-07-2017 12:11

@[mysc] ok, a drugie pytanie? Co polecasz?


RE: PPI i CPI i CPD i PPD - mysc - 05-07-2017 12:23

Hehe, specjalnie pominąłem to pytanie bo nie mam pojęcia który serwis ma "najlepsze stawki" Smile

Jeśli chodzi o CPD, w Polsce na pewno możesz zarabiać w Catshare i Rapidu, ale jeśli chodzi o stawki nie wiem jak się prezentują na tle innych serwisów Smile

Proponuję zobaczyć na warezach jakich serwisów używają uploaderzy i na tej podstawie wywnioskować, które się najbardziej opłacają w tej chwili Smile


Jeśli chodzi o CPI - mam konta tylko w tych dwóch: PERINSTALLBUCKS i CINSTALLER. Ten drugi ma wyższe stawki z tego co kojarzę Smile

.


RE: PPI i CPI i CPD i PPD - KontrolC - 05-07-2017 12:39

(05-07-2017 12:23)mysc napisał(a):  Hehe, specjalnie pominąłem to pytanie bo nie mam pojęcia który serwis ma "najlepsze stawki" Smile

Jeśli chodzi o CPD, w Polsce na pewno możesz zarabiać w Catshare i Rapidu, ale jeśli chodzi o stawki nie wiem jak się prezentują na tle innych serwisów Smile

Proponuję zobaczyć na warezach jakich serwisów używają uploaderzy i na tej podstawie wywnioskować, które się najbardziej opłacają w tej chwili Smile


Jeśli chodzi o CPI - mam konta tylko w tych dwóch: PERINSTALLBUCKS i CINSTALLER. Ten drugi ma wyższe stawki z tego co kojarzę Smile

.

@[mysc] Dobra, a skoro piszesz tak oddzielnie, to czym różni się CPI od CPD?


RE: PPI i CPI i CPD i PPD - mysc - 05-07-2017 15:56

CPD – cost per download – stawka za pobranie pliku (zarabiasz gdy ktoś pobierze plik)

CPI – cost per install – stawka za instalację pliku (zarabiasz gdy ktoś pobierze i zainstaluje plik)


RE: PPI i CPI i CPD i PPD - jemm - 05-07-2017 17:16

Wg mnie wszystko zależy od tego jakiego trafficu się spodziewasz.