Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaopiekuję się twoimi FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zaopiekuję się twoimi FP (/Temat-Zaopiekuje-sie-twoimi-FP-148811)



Zaopiekuję się twoimi FP - master4 - 04-07-2017 19:19

Oferta skierowana do osób które mają zaniedbane FanPage. Oferuję dodawanie 3-4 postów dziennie w zamian za możliwość reklamowania swoich stron ( dziennie 1 reklama a nie spamowanie Smile ). Posiadam trochę obrazków do podnoszenia zasięgu ( wymuszacze reakcji ).

Jak to wygląda cały proces? Dajesz mi rolę redaktora na stronach które posiadasz, ja dodaję posty tematycznie związane z twoją stroną, raz dziennie reklamując swoje FP. Nie dodaje subów, skróconych linków czy innych rzeczy sprawiających, że fani odchodzą.

Czy na tym zyskasz? Tak , na twoich FP zrobi się ruch, zasięg będzie podniesiony. Będziesz mógł go sprzedać za większą cenę lub samemu prowadzić

Czy ja na tym zyskam? Tak , rozwinę swoje strony.

Najchętniej zaopiekuję się FP o tematyce :
Sport
Rozrywka
Motoryzacja
Ale jeśli posiadasz inną tematykę to też można się dogadać.

Moim wymogiem jest aby FP miał przynajmniej 5k like.

KONTAKT: PW, GG: 1359274


RE: Zaopiekuję się twoimi FP - maniek250 - 04-07-2017 20:56

A zajmujesz się trupami ? bo mam kilka totalnie zaniedbanych fp


RE: Zaopiekuję się twoimi FP - master4 - 04-07-2017 20:59

No tak, najlepiej wyślij linki na pw Smile


Zaopiekuję się twoimi FP - Coristo - 04-10-2017 20:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.