Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kupno telefonu (/Temat-Kupno-telefonu-14880)

Strony: 1 2 3


RE: Kupno telefonu - Tiger04 - 11-10-2010 17:59

Hmm coś za coś myślę, że za trochę mniej dałbym rade wyciągnąć. Dzięki wszystkim z góry o wypowiedzi oczywiście macie po plusie. Może jeszcze ktoś się wypowie byłbym wdzięczny.


RE: Kupno telefonu - michal2612 - 11-10-2010 18:01

Zatem ostatnia rada ale jakże cenna nie bierz dotykowego! Big Grin


RE: Kupno telefonu - DDK - 11-10-2010 18:02

samsung galaxy i5700

Polecam ; ) Zaczepisty telefon. Za 600zł można z allegro wyhaczyć Tongue


RE: Kupno telefonu - Tiger04 - 11-10-2010 18:04

(11-10-2010 18:01)michal2612 napisał(a):  Zatem ostatnia rada ale jakże cenna nie bierz dotykowego! Big Grin


Nie ma innej opcji Big Grin. teraz mam już drugi telefon z dotykowym i już bez tego nie mogę żyć. Smile A mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź?

## A co do DDK to się zgodzę bardzo fajny chodź wolę i7500


RE: Kupno telefonu - michal2612 - 11-10-2010 18:12

Hmmm... Dość często zmieniam telefony, lecz nigdy nie decyduję się na telefon który jest w pełni dotykowy (wyjątki np. Se Aino). Po prostu dotykowe są jakby "wolniejsze" i to nie są telefony do pisania smsów a to jest dla mnie najważniejsze Wink. Poza tym szybko tworzą się rysy na ekranie. Nie dotykowe mają taki minus że zdzierają się klawisze, w dotykowym to raczej nie możliwe ;]


RE: Kupno telefonu - MareKSG - 11-10-2010 18:23

A ja powiem tyle... kup sobie tańszy telefon i jakąś konsolę niż sam telefon - kupowanie drogich telefonów to wg. mnie jakaś paranoja... Ich wartość jest wg. mnie bardzo zawyżona.


RE: Kupno telefonu - Tiger04 - 11-10-2010 18:23

(11-10-2010 18:12)michal2612 napisał(a):  Hmmm... Dość często zmieniam telefony, lecz nigdy nie decyduję się na telefon który jest w pełni dotykowy (wyjątki np. Se Aino). Po prostu dotykowe są jakby "wolniejsze" i to nie są telefony do pisania smsów a to jest dla mnie najważniejsze Wink. Poza tym szybko tworzą się rysy na ekranie. Nie dotykowe mają taki minus że zdzierają się klawisze, w dotykowym to raczej nie możliwe ;]

Z tym się nie zgodzę widzę, że kompletnie nie masz o tym pojęcia, a dokładnie, że się szybko rysują a otóż dlatego iż ekrany pojemnościowe właściwie się nie rysują mają szkło hartowane, a zwykłe fony mają prosty plastik, co do pisania sms również zależnie od telefonu przy np telefonie Samsung Galaxy i7500 z klawiaturą dotykową nie pamiętam jaką możesz napisać słowo "jedenaście" w ~1s.


RE: Kupno telefonu - Tiger04 - 11-10-2010 18:26

(11-10-2010 18:23)MareKSG napisał(a):  A ja powiem tyle... kup sobie tańszy telefon i jakąś konsolę niż sam telefon - kupowanie drogich telefonów to wg. mnie jakaś paranoja... Ich wartość jest wg. mnie bardzo zawyżona.


Wiesz w moim przypadku nie chodzi tu o granie w gry chodź nic nie wiadomo. Jak bym chciał gry to bym kupił ps3. Ale mam okazję kupić tani fon więc czemu nie skorzystać. Smile


RE: Kupno telefonu - michal2612 - 11-10-2010 18:30

(11-10-2010 18:23)tiger04 napisał(a):  
(11-10-2010 18:12)michal2612 napisał(a):  Hmmm... Dość często zmieniam telefony, lecz nigdy nie decyduję się na telefon który jest w pełni dotykowy (wyjątki np. Se Aino). Po prostu dotykowe są jakby "wolniejsze" i to nie są telefony do pisania smsów a to jest dla mnie najważniejsze Wink. Poza tym szybko tworzą się rysy na ekranie. Nie dotykowe mają taki minus że zdzierają się klawisze, w dotykowym to raczej nie możliwe ;]

Z tym się nie zgodzę widzę, że kompletnie nie masz o tym pojęcia, a dokładnie, że się szybko rysują a otóż dlatego iż ekrany pojemnościowe właściwie się nie rysują mają szkło hartowane, a zwykłe fony mają prosty plastik, co do pisania sms również zależnie od telefonu przy np telefonie Samsung Galaxy i7500 z klawiaturą dotykową nie pamiętam jaką możesz napisać słowo "jedenaście" w ~1s.



Na LG K501 szybko pojawiają się rysy mówię z własnego doświadczenia


RE: Kupno telefonu - Tiger04 - 11-10-2010 18:36

Cytat:Na LG K501 szybko pojawiają się rysy mówię z własnego doświadczenia


Może i tak tyle, że on nie ma pojemnościowego ekranu, a ja mówiłem o pojemnościowym. Podstawowa różnica