Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Copywriting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Copywriting (/Temat-Copywriting-148792)



Copywriting - count765 - 04-07-2017 12:16

Witam, mam pytanko do ludzi, którzy orientują się w temacie - jak obecnie stoi sprawa z copywritingiem? Te giełdy tekstów nadal są cokolwiek warte, czy lepiej szukać klientów na własną rękę po portalach freelancerów? Z której strony najlepiej to ugryźć? Pozdro Wink


RE: Copywriting - szykiryki - 04-07-2017 12:31

Szukać na własną rękę zleceniodawców, docelowo nawiązać stałą współpracę z agencją/agencjami interaktywnymi.

Większośc agencji posiada na swoich stronach zakładke kariera. Jeśli jest aktualne zapotrzebowanie na copywriterów lub seo-copywriterów, będzie tam taka informacja. Większość nie ma nic przeciwko współpracy zdalnej. Wysyłasz CV, swoje portfolio (lub piszesz próbny tekst na zaproponowaną przez nich frazę) i tyle Smile. Powodzenia


RE: Copywriting - count765 - 04-07-2017 14:49

Dzięki serdeczne za info Smile


RE: Copywriting - suseł - 15-07-2017 07:58

Ja proponuje ci poszukać zleceń na oferii. Bynajmniej ja tam zawsze szukam copywriterów.