Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie (/Temat-Magenet-zarabianie-na-sprzedazy-linkow-na-stronie-148789)

Strony: 1 2 3 4


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - umpek - 01-09-2019 20:15

Jaiego typu strony(tematyka) najlepiej nadają się pod taki program?


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - krzysiekmat - 01-09-2019 23:22

(01-09-2019 20:15)umpek napisał(a):  Jaiego typu strony(tematyka) najlepiej nadają się pod taki program?
Praktycznie każda od erotyki, fora, blogi, katalogi stron zapotrzebowanie jest różne a najlepiej gdy jest anglojęzyczna choć co do języka niema ograniczeń.


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - Kozisoft1 - 06-11-2019 18:21

Zarejestrowałem się z refa, proszę o info. Mam swoją stronę ale nie bardzo wiem o co chodzi.


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - krzysiekmat - 06-11-2019 18:34

(06-11-2019 18:21)Kozisoft1 napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa, proszę o info. Mam swoją stronę ale nie bardzo wiem o co chodzi.

Zarejestrowałeś sie na stronie gdzie można kupować linki.

Zarabianie na sprzedaży linków na swojej stronie odbywa sie w tym serwisie

https://www.magenet.com link z refem

Oczywiście jak będziesz potrzebował pomocy pisz na pw.


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - krzysiekmat - 24-01-2020 11:29

regularnie płaci Smile
[Obrazek: 11.png]

A tutaj jeszcze coś takiego z ich FAQ

W jaki sposób sprzedaż reklam za pośrednictwem MageNet wpłynie na moje witryny?
Nie wpłynie to na ranking twoich witryn / Google AdSense / ruch / sprzedaż / rejestracje / skuteczność twoich witryn ani nic innego. Sprzedawaj dowolne inne reklamy ze swoich witryn (w tym Google AdSense). Sprzedaż reklam za pośrednictwem MageNet nie narusza zasad Google AdSense ani żadnych innych zasad, zasad lub przepisów online lub offline.

Troszkę już jestem w tym serwisie i jak na razie nie miałem żadnych problemów.


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - mikelek - 24-01-2020 21:19

Wszystko spoko, ale od czego zależą zarobki?


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - ALEX_43 - 26-01-2020 21:32

Witam, zarejestrowałem się z refa, w razie pytań będę pisał na PWSmile


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - krzysiekmat - 26-01-2020 23:34

(26-01-2020 21:32)ALEX_43 napisał(a):  Witam, zarejestrowałem się z refa, w razie pytań będę pisał na PWSmile

Dziękuje i oczywiście zapraszam podzielę się widzą i pomogę Wink


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - krzysiekmat - 01-02-2020 12:10

[Obrazek: 2020-01-31.jpg]

I tak co miesiąc coraz lepiej Smile


A tutaj macie przekłady instalacji kodu

Instalacja wtyczki WordPress
Podręcznik instalacji wtyczki uniwersalnej
Instalacja DataLife Engine
Instalacja WordPress
Instalacja PHP Fusion
Instalacja Joomla
Instalacja UMI.CMS
Instalacja Nuke
Instalacja NetCat
Instalacja Drupal
Instalacja myBB
Instalacja IPB
Instalacja PHPBB by Przemo
Instalacja PHPBB3
Intalacja Vbulletin

Nie wszystkie sprawdzone ale powinny działać http://zarabianienastronie.pl


RE: Magenet zarabianie na sprzedaży linków na stronie - SalvatoreConte - 14-02-2020 21:57

Tego w sumie chyba jeszcze nie próbowałem Smile
Może przetestuje sprzedaż linków.
Pozdrawiam