Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - polak2k15 - 24-07-2017 22:24

Mam pytanie, otóż jak wpływa końcówka domeny i nazwa na pozycjonowanie? Znalazłem fajną domenę z ciekawymi parametrami (PA, DA, TF itd.), jednak z nazwą, która nic nie oznacza i końcówką .fr. Jeżeli chciałbym stronę przeznaczyć pod stronę wieloniszową pod global, to opłaca się ją brać? Jak będzie się zachowywać w serpach pod USA itd?
Pytam, bo wielokrotnie pisałeś, ze oferujesz pomoc w SEO


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 25-07-2017 06:47

(24-07-2017 22:24)polak2k15 napisał(a):  Mam pytanie, otóż jak wpływa końcówka domeny i nazwa na pozycjonowanie? Znalazłem fajną domenę z ciekawymi parametrami (PA, DA, TF itd.), jednak z nazwą, która nic nie oznacza i końcówką .fr. Jeżeli chciałbym stronę przeznaczyć pod stronę wieloniszową pod global, to opłaca się ją brać? Jak będzie się zachowywać w serpach pod USA itd?
Pytam, bo wielokrotnie pisałeś, ze oferujesz pomoc w SEO

Szczerze mówiąc to nie wiem Smile
Francuska końcówka z pewnością da boosta pod Francję i może na niej powinieneś się skupić skoro masz dobrą domenę .fr Smile
Nie jestem wstanie powiedzieć czy regionalna domena będzie się dobrze zachowywać pod Global.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Chada - 25-07-2017 12:01

A masz może jakiś generator online czy klasyczny hack w VB?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 25-07-2017 13:05

(25-07-2017 12:01)Chada napisał(a):  A masz może jakiś generator online czy klasyczny hack w VB?

Osobiście używam tylko generatorów online na stronie , jednak znam osobę która robiła w VB i całkiem dobrze sobie radziła Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Chada - 25-07-2017 14:10

Pod mobilne + OgAds tylko generatory, a jak je tworzysz jeśli można spytać? Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 25-07-2017 14:56

Dzień 22




Wczorajszy dzień :
[Obrazek: 854qd1pkSHW2kIM5VBh66A.png]

Suby :

[Obrazek: LOKuU5UoTua9rBxaFkmsnA.png]

Dniówka :

16.89$/50$ - OGads
37,50 zł - Eforsa

(25-07-2017 14:10)Chada napisał(a):  Pod mobilne + OgAds tylko generatory, a jak je tworzysz jeśli można spytać? Smile
W html ? Jerk2


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Hexagon. - 25-07-2017 16:04

Noozer, mahuz. To było z mojej strony jako podziw i szacun ale we dwóch to źle przeczytaliście. No ale mniejsza z tym.

Co do adresu strony to lepsza jest gdy w adresie strony jest sama nisza czy dodatkowo jakieś dodatki typu hack/mod/gold/generator no i domena .xyz czy .online?


Ps. Nowy jestem tylko w ppi Wink


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - DonWestbam - 25-07-2017 16:16

(25-07-2017 13:05)Noozer napisał(a):  
(25-07-2017 12:01)Chada napisał(a):  A masz może jakiś generator online czy klasyczny hack w VB?

Osobiście używam tylko generatorów online na stronie , jednak znam osobę która robiła w VB i całkiem dobrze sobie radziła Smile

Radziła? To już nie robi nic w necie czy jak Big Grin?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Chada - 25-07-2017 17:44

Właśnie nie umiem HTML itp., mam stronę w Wordpressie, i stworzyłem generator jakąś wtyczką do robienia formularza Big Grin I pieniądzki i tak wpadają Smile

Powodzenia


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 25-07-2017 17:58

(25-07-2017 16:04)Hexagon. napisał(a):  Noozer, mahuz. To było z mojej strony jako podziw i szacun ale we dwóch to źle przeczytaliście. No ale mniejsza z tym.

Co do adresu strony to lepsza jest gdy w adresie strony jest sama nisza czy dodatkowo jakieś dodatki typu hack/mod/gold/generator no i domena .xyz czy .online?


Ps. Nowy jestem tylko w ppi Wink
Adres strony to już zależy od ciebie, rozszerzenie domeny nie ma większego wpływu, oprócz domen regionalnych. Zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie moje zdanie Smile

(25-07-2017 16:16)DonWestbam napisał(a):  
(25-07-2017 13:05)Noozer napisał(a):  
(25-07-2017 12:01)Chada napisał(a):  A masz może jakiś generator online czy klasyczny hack w VB?

Osobiście używam tylko generatorów online na stronie , jednak znam osobę która robiła w VB i całkiem dobrze sobie radziła Smile

Radziła? To już nie robi nic w necie czy jak Big Grin?
A nie wiem trzeba będzie się zapytać tej osoby Big Grin

(25-07-2017 17:44)Chada napisał(a):  Właśnie nie umiem HTML itp., mam stronę w Wordpressie, i stworzyłem generator jakąś wtyczką do robienia formularza Big Grin I pieniądzki i tak wpadają Smile

Powodzenia
To poszukaj na zagranicznych forach Smile