Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 24-07-2017 08:14

(24-07-2017 00:44)Chada napisał(a):  Ile masz hacków na stronie? Smile

Mam strony jednoniszowe Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Chada - 24-07-2017 08:21

Ile ich masz? Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 24-07-2017 08:33

18 na tą chwilę Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 24-07-2017 09:42

Dzień 21




Wczorajszy dzień :
[Obrazek: cEO1E7oMTwye-aD-rh0DSg.png]

Suby :

[Obrazek: MwBLCgtwSW_bKd4Kb7jFPA.png]

Dniówka :

30.56$/50$ - OGads
0 zł - Eforsa


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Bazor - 24-07-2017 15:45

Domeny gdzie kupujesz ? Big Grin
i jak z przedłużeniem ?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 24-07-2017 17:17

(24-07-2017 15:45)Bazor napisał(a):  Domeny gdzie kupujesz ? Big Grin
i jak z przedłużeniem ?

Na namecheap Smile
https://affiliate.namecheap.com/?affId=116959


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Chada - 24-07-2017 21:06

Tylko masz $ za instalacje? Czy wpadaja tez np. po kilka dolarów z CPA?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Hexagon. - 24-07-2017 21:13

Rozumiem, że te ~800 wyświetleń to łączna suma z tych 18 stron? Zatem nie są to jakieś strony wypozycjonowane, bo strony mają nie dużą ilosc UV, tak gdzieś na poziomie ~45. Co do zarobku to uważam, że bardzo ładny i z dnia na dzień zaczyna być co raz to lepiej przy takiej ilości wejść dla mnie rewelacja. Aczkolwiek patrząc na kliki i instalacje to mógłbyś popracować nad wyglądem strony co mogłoby wpłynąć na lepszą konwersje. Mimo wszystko powodzenia. Będę zaglądał tak jak do tej pory - regularnie i obserwował postępy. Ja zaczynam gdy jakoś w październiku w momencie gdy będę na swoim.

Powodzenia!


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - mahuzz - 24-07-2017 21:17

@[Hexagon.]

A ja stanę w obronie Noozera bo kolega chyba nowy Wink
Są to strony jednoniszowe, co znaczy że liczba uv zależy od popularności niszy. Moim zdaniem super wynik, nie liczą się wyświetlenia, a pieniądze. A jeśli chodzi o wygląd strony... cóż, nie widzimy - nie oceniajmy. @[Noozer] - piękne wyniki, postępy z postu na post!


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 24-07-2017 21:18

(24-07-2017 21:06)Chada napisał(a):  Tylko masz $ za instalacje? Czy wpadaja tez np. po kilka dolarów z CPA?
To i to , jednak cpa rzadko Smile

(24-07-2017 21:13)Hexagon. napisał(a):  Rozumiem, że te ~800 wyświetleń to łączna suma z tych 18 stron? Zatem nie są to jakieś strony wypozycjonowane, bo strony mają nie dużą ilosc UV, tak gdzieś na poziomie ~45. Co do zarobku to uważam, że bardzo ładny i z dnia na dzień zaczyna być co raz to lepiej przy takiej ilości wejść dla mnie rewelacja. Aczkolwiek patrząc na kliki i instalacje to mógłbyś popracować nad wyglądem strony co mogłoby wpłynąć na lepszą konwersje. Mimo wszystko powodzenia. Będę zaglądał tak jak do tej pory - regularnie i obserwował postępy. Ja zaczynam gdy jakoś w październiku w momencie gdy będę na swoim.

Powodzenia!

800 wyświetleń, są to wyświetlenia lockera , a nie uv na stronie Smile
Na konwersję niestety nie mam wpływu, ze względu na to , że duża ilość klików to t3 Smile

(24-07-2017 21:17)mahuzz napisał(a):  @[Hexagon.]

A ja stanę w obronie Noozera bo kolega chyba nowy Wink
Są to strony jednoniszowe, co znaczy że liczba uv zależy od popularności niszy. Moim zdaniem super wynik, nie liczą się wyświetlenia, a pieniądze. A jeśli chodzi o wygląd strony... cóż, nie widzimy - nie oceniajmy. @[Noozer] - piękne wyniki, postępy z postu na post!

Już wyjaśnione, dzięki Smile