Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nymeb - 18-07-2017 09:22

Dodajesz jakies social signals tym stronom bo sie zastanawiam czy w ogole to ma jakis wplyw?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 18-07-2017 17:29

(18-07-2017 09:22)Nymeb napisał(a):  Dodajesz jakies social signals tym stronom bo sie zastanawiam czy w ogole to ma jakis wplyw?

Nie dodaje, jakiś tam wpływ może mieć Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 19-07-2017 08:09

Dzień 16

Eforsa zaskoczyła niesamowitą konwersją Jerk2
Dzisiaj kolejne weby do zrobienia i różne inne Smile



Wczorajszy dzień :
[Obrazek: CqF-ravkTxuAFO3oxSFLrA.png]

Suby :

[Obrazek: zXpQ6nTmRLuHwH9lb3ri3g.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 20-07-2017 15:36

Dzień 17

Dzisiaj dzień przerwy Smile


Wczorajszy dzień :
[Obrazek: zgChAeiSSV6bQM8QwrKS_A.png]

Suby :

[Obrazek: 7RUo7PmKSiix05T_1W1LZQ.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 21-07-2017 16:24

Dzień 18

Kolejny dzień odpoczynku się przeciągnął, ale od jutra ruszam do pracy znowu Big Grin



Wczorajszy dzień :
[Obrazek: kvnWwIdUSMOO2zQjih9nAA.png]

Suby :

[Obrazek: wGNKMedrTb2LSipYNYRrtw.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 22-07-2017 08:09

Dzień 19

Większość pracy na dzisiaj już zrobiona, jednak zabieram się jeszcze za trochę webów na wszystkie moje strony Smile



Wczorajszy dzień :
[Obrazek: abZ11Y8kQaWO4LVV9YkMZQ.png]

Suby :

[Obrazek: 7bpepAt1QWiYoqpaPt8ciA.png]

Dniówka :

18.39$/50$ - OGads
45 zł - Eforsa


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nymeb - 22-07-2017 11:30

Ładne dniówki - 30$ to już coś Big Grin Sam robisz te weby? Ja mając narazie 2 strony czasami nie chce mi się ich robić, raz zrobie z 15, a potem parę dni nie robie co jest problemem, już chyba lepiej po 5 dziennie robić, ale systematycznie. Problem jest też taki, że już nie mam skąd tekstów brać niby spinuje, ale ile razy można zespinować 3 artykuły, no chyba że w nieskończoność Big Grin Zastanawiam się nad jakimś programem, ale nie wiem na ile dobre są te weby tworzone przez program, wiadomo zawsze lepiej robić ręcznie.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 22-07-2017 12:05

(22-07-2017 11:30)Nymeb napisał(a):  Ładne dniówki - 30$ to już coś Big Grin Sam robisz te weby? Ja mając narazie 2 strony czasami nie chce mi się ich robić, raz zrobie z 15, a potem parę dni nie robie co jest problemem, już chyba lepiej po 5 dziennie robić, ale systematycznie. Problem jest też taki, że już nie mam skąd tekstów brać niby spinuje, ale ile razy można zespinować 3 artykuły, no chyba że w nieskończoność Big Grin Zastanawiam się nad jakimś programem, ale nie wiem na ile dobre są te weby tworzone przez program, wiadomo zawsze lepiej robić ręcznie.
Tak robię sam, polecam Seotools z konkurencyjnego forum Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 23-07-2017 07:58

Dzień 20


Zastanawiam się nad dorzuceniem jeszcze jednej rzeczy do SEO, jednak oczywiście na pełnym automacie Smile



Wczorajszy dzień :
[Obrazek: Zt8ix5xVR8m8qp7lkMgqRQ.png]

Suby :

[Obrazek: mJZOddvvTriUrZc-dyXisg.png]

Dniówka :

18.04$/50$ - OGads
30 zł - Eforsa


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Chada - 24-07-2017 00:44

Ile masz hacków na stronie? Smile