Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 12-07-2017 07:53

Dzień 9

Już dawno nie było nowej strony ze względu na przestój z generatorem, jednak wczoraj dokończyłem brakujące dwie strony Smile Teraz czekam na dostawę wpln do minthost i wrzucam kolejne 5 Smile

Edit : Jak pisałem wplny doszły na strone z której zamawiam Big Grin


Wczorajszy dzień :
[Obrazek: OqtUPsNlSWiYtmtAgzujWg.png]

Suby :

[Obrazek: kiFfwEr6TdyCW-R7xgb28A.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - grayman - 12-07-2017 09:56

No proszę, proszę Rolleyes Powodzenia Big Grin

Będziemy w kontakcie Tongue


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - KenkyushaKamil - 12-07-2017 13:26

Mój uczeń. Zanim się poznaliśmy był jak anakin przed naukami yody obecnie używając swoich magicznych rączek podniesie każde serpy ze szlamu aż do księżyca.

Pluje na niego od miesiąca i wszystkim to doradzam bo go to najlepiej motywuje a nie klepanie po plecach.(tyłek se klepnijcie koleżanki jak już coś musicie kleptomani Jerk)


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - mikuss - 12-07-2017 13:47

(12-07-2017 13:26)KenkyushaKamil napisał(a):  Mój uczeń. Zanim się poznaliśmy był jak anakin przed naukami yody obecnie używając swoich magicznych rączek podniesie każde serpy ze szlamu aż do księżyca.

Pluje na niego od miesiąca i wszystkim to doradzam bo go to najlepiej motywuje a nie klepanie po plecach.(tyłek se klepnijcie koleżanki jak już coś musicie kleptomani Jerk)

@[KenkyushaKamil] Ty za dużo mówisz, a za mało robisz.
Jesteś jak krowa która dużo muczy a mało mleka daje.
Wziąłem cię jako pierwszego i ostatniego padawana, pokazałem drogę i jesteś tak leniwy, że nawet tak prostą drogą do miliona nie masz ochoty iść, patrzysz tylko jak by tu nie robić, dużo gadać ale tego miliona bez roboty byś chciał mieć beka
Więc tutaj to na ciebie trzeba pluć a nie na np Noozera Tongue


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nymeb - 12-07-2017 18:22

Ja rowniez jestem ciekawy ile czasu zajmuje ci wbicie top 1-3, moja czysta domena po 2 miesiacach waha sie top 5-10 i mam nadzieje ze w koncu osiagnie stabilne top3.

Jako ze tez uzywam mintshost to ile stawiasz stron na jednym hostingu? Ile moze utrzymac ludzi jednorazowo?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 12-07-2017 18:26

(12-07-2017 18:22)Nymeb napisał(a):  Ja rowniez jestem ciekawy ile czasu zajmuje ci wbicie top 1-3, moja czysta domena po 2 miesiacach waha sie top 5-10 i mam nadzieje ze w koncu osiagnie stabilne top3.

Jako ze tez uzywam mintshost to ile stawiasz stron na jednym hostingu? Ile moze utrzymac ludzi jednorazowo?

5 stron, może wydawać się to śmieszne, ale nie śledzę ruchu na stronach Smile
Interesują mnie tylko wyświetlenia lockera na og .


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - DonWestbam - 12-07-2017 20:27

Hehehehe Big Grin Zlajkowałbym post mikuss'a ale go nie lubie Big Grin Ale racje ma Big Grin Kenky Ty leniu Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 13-07-2017 13:30

Dzień 10

Domeny wczoraj kupione, kolejny hosting tak samo.
Dokładam kolejne 5 stronek i znajduję kolejne 5 niszy dzisiaj Smile



Wczorajszy dzień :
[Obrazek: _myEdMSWRZ_uU4Z43Y_a7Q.png]

Suby :

[Obrazek: 5Vf_2jNaTK_V1t87WLKf4A.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 14-07-2017 08:10

Dzień 11

Dzisiaj zajmuje się wstępnymi profilami pod nowe 5 stron Wink
Szkoda , że to epc jest takie słabe, jednak niestety taki mam ruch Smile



Wczorajszy dzień :
[Obrazek: SaxfHwHZRju6f20wZZ71eg.png]

Suby :

[Obrazek: JE9HglEKSq6e-L5fj5uzzA.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - zakazanyowoc - 14-07-2017 08:19

Ładne dniówki wychodzą, gratulację! Tongue