Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 07-07-2017 21:32

(07-07-2017 19:55)Rak napisał(a):  Jeden z ciekawszych dzienników, będę obserwował Big Grin Mógłbyś zdradzić ile średnio zajmuje Ci wbicie strony do top10?

Ciężko określić, ale ta co teraz zarabia najwięcej to jakieś 3 miesiace Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Rak - 07-07-2017 21:34

Czyli 3 miechy to taki średni czas, moja strona też właśnie zaczęła przynosić $$$ po około 3 miesiącach Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 07-07-2017 21:35

(07-07-2017 21:34)Rak napisał(a):  Czyli 3 miechy to taki średni czas, moja strona też właśnie zaczęła przynosić $$$ po około 3 miesiącach Big Grin

No ogólnie to takie 3-4 miesiące wydaje mi się , że jest normalny na średnie niszki Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 08-07-2017 17:16

Dzień 5

Dzisiaj dzień przerwy od pracy, jednak napewno coś jeszcze będzie pod wieczór małego zrobione Smile Generator do tekstu dalej nie działa niestety, przez co nie mogę dokończyć 2 stron, ani robić kolejnych.
Wczorajszy dzień :
[Obrazek: F5pz7zM5Q4i3nMVx_JZtxg.png]

Suby :

[Obrazek: NiJIEpfZSk6nqf3OGgKpUA.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 09-07-2017 08:09

Dzień 6

Niestety dalej nie mogę skończyć stron, denerwuje mnie taki przestój w pracy.
Jeszcze bardziej, że nie mam na to wpływu Smile Pierwsze pozycje pojawiły się
na nowych stronach, więc jeszcze tydzień profilów i lecę z grubej rury Smile

Wczorajszy dzień :
[Obrazek: 067wesdBRam0ycKfEzdi0w.png]

Suby :

[Obrazek: KuuRqOHxRbGiJdCBJ4x4qQ.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - krymol - 09-07-2017 21:18

Siemano! Pisałeś, że chcesz postawić 100 stron. Stawiasz je na 'premium' domenkach, czyli com/net/org? A jeśli nie to na jakich? A tak poza tym to spoko dziennik, motywujesz ziomeczku do pracy. Zaczynam subskrybować. Powodzenia


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 09-07-2017 21:21

(09-07-2017 21:18)krymol napisał(a):  Siemano! Pisałeś, że chcesz postawić 100 stron. Stawiasz je na 'premium' domenkach, czyli com/net/org? A jeśli nie to na jakich? A tak poza tym to spoko dziennik, motywujesz ziomeczku do pracy. Zaczynam subskrybować. Powodzenia

Stawiam na najtanszych domenach, nie widzę żadnego wpływu na pozycjonowanie Smile
Dzięki !


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 10-07-2017 08:17

Dzień 7

Serpy idą do góry, strony dalej czekają na dokończenie.
Zacząłem się trochę interesować flippowaniem rzeczy, niby taki prosty proces a trzeba się dobrze porozglądać Big Grin
Eforsa trochę mnie zaskoczyła, ale i tak strona jest do stracenia Smile

Wczorajszy dzień :
[Obrazek: 9baMSNBER0yMvRB5Ao1S5Q.png]

Suby :

[Obrazek: 5FEdZHJvQ6GnKHYQMzpAjA.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - DonWestbam - 10-07-2017 21:21

@[vasaki] Połącz grupy !!! Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 11-07-2017 10:59

Dzień 8

Coś się wczoraj dziwnego stało na ogads, ale mam nadzieje ze to jednorazowy wyjątek Smile
Za to eforsa ładnie nadrobiła, ze względu na odnowienia.


Wczorajszy dzień :
[Obrazek: fSp6SrIyQpCw-dF6M4bBLg.png]

Suby :

[Obrazek: OiUcajIyQD6m_C_QwboBfQ.png]