Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - DonWestbam - 04-07-2017 22:03

Obyś był wytrwały i nie porzucał projektów Smile Wiadomka o co cho Big Grin

Także powodzenia i challenge accepted Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 05-07-2017 08:12

Dzień 2

Parę osób się do mnie zgłosiło w sprawie pomocy.
Jednak zaznaczam od razu, że osoby które nie chcą pracować, niech nawet do mnie nie piszą Smile
Dzisiaj do zrobienia 3 nowe strony, serpy idą w górę Wink

Wczorajszy dzień :
[Obrazek: iiyLrf5dTRSB-jXD0bCdgQ.png]

Suby :

[Obrazek: WbEBDL8iSj2JgT0o2qch4A.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - DonWestbam - 05-07-2017 14:01

coraz lepiej Big Grin fajnieby bylo przeskoczyc iutrzymac prog 30$ Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 06-07-2017 09:37

Dzień 3

Dzisiaj zrobione już 2 strony, trochę roboty przy automatyzacji jeszcze będzie Smile
Dobrze by było przebić niedługo próg 30$ Big Grin

Wczorajszy dzień :
[Obrazek: q8kR7fMpQkuVmFW5Jz32Wg.png]

Suby :

[Obrazek: tDKv5HArRuqil-ZoZR73Rw.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nortez - 06-07-2017 09:42

50$ daily coraz bliżej Huh


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - aquarius - 06-07-2017 11:16

Powodzenia Smile Road to million Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Lanserek - 06-07-2017 12:04

No to nieźle ja też stawiam teraz 3 jedno-niszówki minął tydzień i jeszcze ich nie dokończyłem xD

Na strony wrzucasz spinnowany content? I pozycjonujesz właściwy LP czy stronę, która na niego przekierowuje?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 06-07-2017 12:22

(06-07-2017 12:04)Lanserek napisał(a):  No to nieźle ja też stawiam teraz 3 jedno-niszówki minął tydzień i jeszcze ich nie dokończyłem xD

Na strony wrzucasz spinnowany content? I pozycjonujesz właściwy LP czy stronę, która na niego przekierowuje?

Wszystko mam w jednym Smile Z automatów content, jednak dużo przerabiam tekst i dostosowuje zasady gramatyki.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 07-07-2017 08:55

Dzień 4

Jeszcze nie udało mi się dokończyć stron ze względu na przestój z generatorem.
Miałem zrobić dwie kolejne dzisiaj, jednak czarno to widzę.

Wczorajszy dzień :
[Obrazek: Q7CLdoilQUOL6ULValVpbQ.png]

Suby :

[Obrazek: KEOEue4WT3iV372nOhqY8g.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Rak - 07-07-2017 19:55

Jeden z ciekawszych dzienników, będę obserwował Big Grin Mógłbyś zdradzić ile średnio zajmuje Ci wbicie strony do top10?