Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - piotrekprorok - 03-07-2017 23:42

Jest i nasz mistrz konkursów @[Noozer] Jerk2

Powodzenia mordo!


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 04-07-2017 09:03

Dzień 1

Dzisiaj wstałem o 7 zamiast 6 i od razu zabrałem się do pracy.
Teraz mała przerwa na śniadanie i wpis i można się zabierać z powrotem Smile
Takie przemyślenia , że możesz wstawać nawet o 15, ale jeśli mądrze wykorzystasz resztę doby, wszystko będzie ok .
Praca, praca i jeszcze raz praca Smile

Wczorajszy dzień :
[Obrazek: LUqw0itzQoevQajGJe4aFA.png]
Rekord jak narazie z pozycjonowania Wink

I jeszcze jakieś tam suby, żeby budować pasyw. Przekonał mnie do tego @[Muraszczyk].
[Obrazek: rKD7oCAXRh6ppqTwMbmkMw.png]


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Snaggy - 04-07-2017 09:23

Jazda noozer buldożer! Serpy to the moon!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Ventura - 04-07-2017 10:06

Rozumiem że zarabiasz na m.in PPA, mógłbyś zdradzić nazwę serwisu ze zdjęcia powyżej?

Fajny dziennik, będę obserwował (szczególnie, że jesteśmy w identycznej sytuacji).


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 04-07-2017 10:33

(04-07-2017 10:06)Ventura napisał(a):  Rozumiem że zarabiasz na m.in PPA, mógłbyś zdradzić nazwę serwisu ze zdjęcia powyżej?

Fajny dziennik, będę obserwował (szczególnie, że jesteśmy w identycznej sytuacji).

Mobilne PPI połączone z PPA Wink Zapraszam
https://members.ogads.com/signup.php?r=16859


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Ventura - 04-07-2017 10:47

Dzięki wielkie, niedługo będę robił testy innych serwisów PPA to wypróbuje Ogads (choć głównie traffic desktopowy).
Muszę przyznać że zachęciłeś mnie do ruszenia z nowymi stronami, bo aktualnie siedzę tylko na dwóch (aczkolwiek budowane od początku roku).


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 04-07-2017 10:49

(04-07-2017 10:47)Ventura napisał(a):  Dzięki wielkie, niedługo będę robił testy innych serwisów PPA to wypróbuje Ogads (choć głównie traffic desktopowy).
Muszę przyznać że zachęciłeś mnie do ruszenia z nowymi stronami, bo aktualnie siedzę tylko na dwóch (aczkolwiek budowane od początku roku).

Nie ma sprawy Smile Jak coś to wspieram swoich poleconych w OGads konkretnym planem działania na strony i innymi poradami Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Doctrine - 04-07-2017 11:35

Fajnie się zapowiada. 100 stron to dość duże przedsięwzięcie, strasznie jestem ciekawy efektów Smile Powodzenia!


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 04-07-2017 12:39

(04-07-2017 11:35)Doctrine napisał(a):  Fajnie się zapowiada. 100 stron to dość duże przedsięwzięcie, strasznie jestem ciekawy efektów Smile Powodzenia!

Dzięki Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nortez - 04-07-2017 19:23

Zapowiada się konkretny dziennik Wink