Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - radmatuszewski - 07-08-2017 18:27

@[Noozer] mówiłem ci już kiedyś. Przekieruj każdy link na nową domenę, gdy domena wygaśnie to linki z google nie znikną. Zawsze możesz ja dodatkowo linkować, a jak już będziesz mógł ją znowu wykupić to wykup.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Rak - 07-08-2017 20:37

@[Noozer] miałem tak samo Big Grin Opcja na domenę żeby nikt nie przejął, miałem przerwę 30 dniową, i po miesiącu od zakupienia domeny na nowo wszystko wróciło na swoje miejsce Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 07-08-2017 20:43

(07-08-2017 20:37)Rak napisał(a):  @[Noozer] miałem tak samo Big Grin Opcja na domenę żeby nikt nie przejął, miałem przerwę 30 dniową, i po miesiącu od zakupienia domeny na nowo wszystko wróciło na swoje miejsce Big Grin

Ale jaka opcja na domenę jak nie mam dostępu do konta z domeną Big Grin ?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nymeb - 08-08-2017 10:41

Btw się tak zastanawiam, pozycjonujesz stronę z tekstem czy stronę gdzie masz już landing page?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 08-08-2017 17:14

Dzień 36





Wczorajszy dzień :
[Obrazek: JcwtMgACScmaleUj6ZNGdA.png]

Suby :

[Obrazek: B3MimOPwSqKMlS9o2zTcEA.png]

Dniówka :

22.05$/50$ - OGads
41,50 zł - Eforsa


Od razu na jednej stronie.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Nymeb - 08-08-2017 19:11

@[Noozer] Zamęcze cię tymi pytaniami, ale mam jeszcze jedno. Kupujesz tylko domenki .com/.net/.org z exact matchem czy byle najtansze czyli jakies .online czy cos? Szukasz expired czy zawsze świeża?


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 08-08-2017 20:05

(08-08-2017 19:11)Nymeb napisał(a):  @[Noozer] Zamęcze cię tymi pytaniami, ale mam jeszcze jedno. Kupujesz tylko domenki .com/.net/.org z exact matchem czy byle najtansze czyli jakies .online czy cos? Szukasz expired czy zawsze świeża?

Expiredy są fajne pod cięższe frazy lub jak chcesz mieć szybsze efekty.
Tak to lecę najtańsze domenki Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 09-08-2017 16:53

Dzień 37





Wczorajszy dzień :
[Obrazek: 3wQgudAmRTSXJYjlR2uOcg.png]

Suby :

[Obrazek: OXFf498VSsiQDduP8wBCcg.png]

Dniówka :

25.15$/50$ - OGads
7,50 zł - Eforsa


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Snaggy - 10-08-2017 00:22

Ladnie ladnie noozer, cisniesz teraz ladnie Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Bazor - 10-08-2017 11:28

Ładnie płynie, wydajesz coś na seło/promo ?
Jakieś narzędzia kupione do tego?