Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) (/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


"Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 03-07-2017 19:57

[Obrazek: c3027fb5ca8aaae41dc25ef8010fe3d2--facebo...ry-vee.jpg]

Wstęp:

Witam serdecznie, część z was może mnie kojarzyć z jakiejś tam działaności na forum, dla części jestem kompletnie obcy Smile
W tym roku pisałem maturę i skończyłem technikum, tak więc trzeba było się wziąć do roboty. Zarabiam w internecie z przerwami od około 2 lat. Miałem swoje wzloty i upadki, jednak od kiedy zmieniłem trochę podejście do pracy i tego wszystkiego idzie tylko w górę Smile Moim celem jest 50$ dziennie do początku września, a potem stopniowo coraz wyżej Idea Chciałbym mieć również 100 stron zarabiających Wink
Mam również jakieś inne pomysły oprócz pozycjonowania, jednak jak narazie pozostawie je dla siebie. Codziennie rano będzie nowy post, ze względu na to, że doba na Ogads kończy się o 6 rano.

Cele :

- 13/100 stron
- 50$ daily []

Do zobaczenia rano na podsumowaniu.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - radek0389 - 03-07-2017 20:09

Powodzenia i będę obserwowałBig Grin.


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - alizen - 03-07-2017 20:24

Nie ma sensu bawić się w Seo, lepiej pospamować na fejsie Jerk2


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Jojo693 - 03-07-2017 20:49

Seo Master Race! :ddd


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - patrolpxd - 03-07-2017 20:55

Będę obserwować Big Grin Powodzenia Jerk2


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Zawik - 03-07-2017 21:29

Jeszcze nie mów, że będziesz wstawał o 6 rano Big Grin
Jak czegoś nie będę wiedział to się zapytam Ciebie przy okazji Wink
Będę zaglądał, powodzenia!


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Noozer - 03-07-2017 21:35

(03-07-2017 21:29)Zawik napisał(a):  Jeszcze nie mów, że będziesz wstawał o 6 rano Big Grin
Jak czegoś nie będę wiedział to się zapytam Ciebie przy okazji Wink
Będę zaglądał, powodzenia!

Wstawałem do czasu wyjazdu wakacyjnego, ale skoro tak mówisz to chyba czas zacząć od jutra Big Grin


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - JOK3R - 03-07-2017 21:56

Powodzenia, będę zaglądał! impreza


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Lanserek - 03-07-2017 22:58

Powodzenia, ciekawie się zapowiada Smile


RE: "Hustle is the most important word- EVER" - Dziennik SEO i wiele innych :) - Zloty - 03-07-2017 23:37

Również będę zaglądać Smile