Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Przyjmę] 80gr przelewem (Najlepiej z WBK) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Przyjmę] 80gr przelewem (Najlepiej z WBK) (/Temat-Przyjme-80gr-przelewem-Najlepiej-z-WBK-148766)



[Przyjmę] 80gr przelewem (Najlepiej z WBK) - shady1971 - 03-07-2017 16:14

Witam. Prośba dość nietypowa ^^. Muszę wypłacić do środy z konta 90zł, lecz mam 89zł 20gr i na złość nie mam kogo innego poprosić lub w inny sposób przelać te głupie 80gr. Więc może znajdzie się jakiś dobry człowiek, który chętnie, bądź niechętnie może mi przelać te 80 groszy? Big Grin
Najlepiej jakby ktoś miał konto w WBK wtedy przelew byłby od razu.

Jeśli ktoś nie chce za darmo wspomóc mnie taką górą hajsu, to możemy się jakoś dogadać. Big Grin Mogę jakieś zlecenie małe wykonać, czy co tam ktoś będzie potrzebował.

Jeśli jakiś dobry człowiek się znajdzie, to proszę napisać na PW, albo w komentarzu i ja się odezwę. Smile


RE: [Przyjmę] 80gr przelewem (Najlepiej z WBK) - Hopekk94 - 03-07-2017 17:49

Brakuje Ci 9.80 a nie 0.80


RE: [Przyjmę] 80gr przelewem (Najlepiej z WBK) - shady1971 - 03-07-2017 17:53

Poprawka, miało być 89,20* Tongue


[Przyjmę] 80gr przelewem (Najlepiej z WBK) - Majka - 14-07-2017 20:36

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.