Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill - pytania (/Temat-Skrill-pytania-148730)



Skrill - pytania - JaśnieD - 02-07-2017 17:16

Witam, otóż posiadam konto SKRILL z PLN ( złotówki ). Mam teraz takie coś, że z jednej strony mam USD ( dolary ), wypłacałem zawsze na PayPal'a, lecz dodali opcję wypłaty na SKRILL. I moje pytanie brzmi czy mogę wypłacić USD na konto SKRILL gdzie jest PLN? Jeżeli tak to jak to działa, jaki podatek itd - a jeżeli nie to co mogę zrobić? Chcę oczywiscie potem wypłacić pieniądze z bankomatu.


RE: Skrill - pytania - twardy - 02-07-2017 17:17

Wyplacisz dolary na skrilla bez problemu, po prostu automatycznie Ci przewalutuje na plny po ich kursie.


RE: Skrill - pytania - JaśnieD - 02-07-2017 17:19

(02-07-2017 17:17)twardy napisał(a):  Wyplacisz dolary na skrilla bez problemu, po prostu automatycznie Ci przewalutuje na plny po ich kursie.
Dzięki serdeczne, a gdzie mogę sprawdzić kurs ich?


RE: Skrill - pytania - twardy - 02-07-2017 17:34

Zalogowalem sie na konto i powiem Ci, ze nie widze nigdzie. Nie widze niczego podobnego do kalkulatora z paypala.

A moze inaczej...

Kurs skrillowy z 23/06

1 USD = 3.625392 PLN, poszukaj sobie kurs NBP z tego dnia. Bedziesz mial jakies porownanie.


RE: Skrill - pytania - JaśnieD - 02-07-2017 17:37

3.70 - niby kurs z NBP. A jakiś podatek z przewalutowania jest dla SKRILL?


RE: Skrill - pytania - twardy - 02-07-2017 17:39

Cytat:W przypadku transakcji obejmujących konwersję waluty Skrill dolicza do hurtowych kursów wymiany opłatę w wysokości 3,99%. Kursy wymiany mogą się różnić i są stosowane natychmiast bez powiadamiania o tym użytkownika.

https://www.skrill.com/pl/oplaty/


RE: Skrill - pytania - JaśnieD - 02-07-2017 18:42

(02-07-2017 17:39)twardy napisał(a):  
Cytat:W przypadku transakcji obejmujących konwersję waluty Skrill dolicza do hurtowych kursów wymiany opłatę w wysokości 3,99%. Kursy wymiany mogą się różnić i są stosowane natychmiast bez powiadamiania o tym użytkownika.

https://www.skrill.com/pl/oplaty/
Super, dzięki wielkie - a jeszcze jedno pytanie. Zamówiłem kartę SKRILL - pisało że do 15/07/2017 musi przyjść. A w rzeczywistości orientujesz się, albo orientujecie się jak długo będę czekał na tą kartę?


RE: Skrill - pytania - twardy - 02-07-2017 18:47

Nie pamietam... ale raczej szybko, jak jest napisane, ze do 15 lipca to pewnie do tego dnia dojdzie.


RE: Skrill - pytania - JaśnieD - 02-07-2017 18:48

(02-07-2017 18:47)twardy napisał(a):  Nie pamietam... ale raczej szybko, jak jest napisane, ze do 15 lipca to pewnie do tego dnia dojdzie.
No to logiczne, ale ja sie pytałem ile trwa to tak w rzeczywistości - bo trochę spieszy mi się.