Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... (/Temat-Zlece-kontakt-z-zywa-osoba-z-facebook-w-celu-148704)



Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... - gajewskiradek1 - 01-07-2017 20:41

Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu przekazania mojego dowodu osobistego, prawo jazdy czy am co będzie potrzeba, aby odblokowali moje prywatne konto na facebook które zostało przez pomyłkę przez nich zablokowane 15 maja. Kiedy się obudziłem zalogowałem, facebook poprosił o zdjęcie po przesłaniu mojego dowodu osobistego po kilku godzinach zablokowano mi konto. Mojej siostrze przystrafiło się to samo w tej samej chwili. Posiadam je 7,5 roku, mam 27 lat teraz, moja siostra koło 10 lat, zdjęcia z dzieckiem itd. że widać że nie osoba fikcyjna. Zero kontaktu po wysyłaniu zgłoszeń, podobno nikt tego nie czyta. Po zalogowaiu pisze że konto zostało dezaktywawane, zablokowane. W razie wątpliwości itd. tylko że to nic nie daje.

Przeznaczam na ten cel 2500zł, takie mam ogłoszenie też na oferii.

Może ktoś zna kogoś ktoś zna kogoś... Dobrym ludzią się pomaga. Liczę na cud. Na priv podam dalsze informacje. emil: [email protected]

Pozdrawiam
Radosław Gajewski


RE: Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... - makingmoney - 01-07-2017 20:50

Cytat:Kiedy się obudziłem zalogowałem, facebook poprosił o zdjęcie po przesłaniu mojego dowodu osobistego

Brzmi jak scena z horroru Lol A tak poważnie to nie lepiej olać to konto? To tylko facebook, ja nie dałbym za moje konto nawet 10zł.


RE: Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... - nykkusek - 01-07-2017 21:03

@up

Jak ma sie na takim koncie wartosciowe FP albo zdjecia, pamiatki albo cos innego, to każda cena gra role.

@topic Mi już padły 3 prawdziwe konta, jedno 7letnie a dwa następne z automatu.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... - Pablo1878 - 01-07-2017 21:05

(01-07-2017 21:03)nykkusek napisał(a):  @up

Jak ma sie na takim koncie wartosciowe FP albo zdjecia, pamiatki albo cos innego, to każda cena gra role.

@topic Mi już padły 3 prawdziwe konta, jedno 7letnie a dwa następne z automatu.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Moje działa już 7 lat i jeszcze nie miałem żadnych problemów. Robiłeś coś na tych kontach czy bez powodu?


RE: Zlecę kontakt z żywą osobą z facebook w celu... - Hybrid1990 - 01-07-2017 21:18

Tu masz dział do zleceń:
http://zarabiam.com/Forum-Zlecenia-306

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.