Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: do zamknięcia (/Temat-do-zamkniecia-148693)

Strony: 1 2


do zamknięcia - michaciesli - 01-07-2017 16:56

do zamknięcia


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - mikuss - 01-07-2017 17:46

A co komu z polskiego bonu jak bah od 1 lipca jest odcięty dla polaków zgodnie z tą lekko poronioną ustawą beka


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - michaciesli - 01-07-2017 17:58

(01-07-2017 17:46)mikuss napisał(a):  A co komu z polskiego bonu jak bah od 1 lipca jest odcięty dla polaków zgodnie z tą lekko poronioną ustawą beka

Jak to odcięty? Są pewne utrudnienia mianowicie nie można wpłacać skrillem ale poza tym to wszystko działa. Jedynie używając internetu.z play należy korzystać z alternatywnej strony podanej przez bah.

Ps. Faktycznie ustawa dała w kość graczom w polsce. Szczególnie żal bet365, ale w Wielkiej Brytanii też najpierw ludzie musieli dostać po dupie, zanim gospodarkę dzwigneli na nogi. Ciekaw jestem ile zwiększy się wpływ do budżetu z racji podatków od bikmacherki, ja sam gram teraz dużo na sts, a nie grałem w ogóle. A tak już na koniec Smile to i tak większość ludzi wtapia, więc niech to już lepiej idzie ns 500+ niż na Maltę Big Grin a "zawodowcy" to już sobie poradzą z obejsciami Smile


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - mikuss - 01-07-2017 18:36

(01-07-2017 17:58)michaciesli napisał(a):  
(01-07-2017 17:46)mikuss napisał(a):  A co komu z polskiego bonu jak bah od 1 lipca jest odcięty dla polaków zgodnie z tą lekko poronioną ustawą beka

Jedynie używając internetu.z play należy korzystać z alternatywnej strony podanej przez bah.

Nie mam play, mam tmobile, orange, neostrada na żadnym internecie bah dla polski nie działa, przynajmniej w tej chwili dopóki nie znajdzie się jakiegoś obejścia ..


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - michaciesli - 01-07-2017 18:41

a ja właśnie siedzę na domowym i mam normalnie. A na play wchodzę przez: www24.bet-at-home.com, taki adres mi przesłali z Cust.Serv. spróbuj na pewno pójdzie


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - Skoki - 15-07-2017 19:48

@[mikuss]
Typowy forumowy pies, nie ma pojęcia o czym pisze ale przygłup w każdym temacie musi wrzucić swoje nic nie warte wypociny beka


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - lolinho - 28-09-2017 11:35

priv


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - narewska - 18-10-2017 22:05

Aktualne?


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - barca27 - 14-11-2017 20:32

Mam bon 100 euro na niemieckie konta sprzedam lub zamienie na bon polski moze byc mniejszy nominał


RE: Ty bon bah niemcy, ja PL - f.bienkowski - 18-11-2017 10:44

Ja chętnie też wymienię się w taki sposób, że przyjmę bon na zagramanicę, a wygeneruję za to bon z mojego polskiego konta na troszkę niszą wartość bonu niż ten, co otrzymam