Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę (/Temat-Aukcja-allegro-w-top1-na-trudna-fraze-148681)



Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - cezar78 - 01-07-2017 08:18

Na frazę "tabletki na odchudzanie" od długiego czasu obserwuję aukcję allegro w top1. Nie ma do tego żadnych backlinków, nawet w tytule aukcji nie ma dokładnie tej frazy. Wiec jak to możliwe że jest w top1? Gościu ma niezłą sprzedaż. I najważniejsze pytanie jak ktoś utrzymuje miesiącami taki sam url swojej aukcji, z tego co wiem kiedy aukcja się kończy i wystawiasz od nowa to masz generowany nowy link


RE: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - elszu - 01-07-2017 09:21

Sklep allegro + aukcja do wyczerpania przedmiotów. Może się ciągnac w nieskonczonosc.

A linki ukryte


RE: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - cezar78 - 01-07-2017 14:49

A to cwaniak, ciekawi mnie tylko jakie ma linki czy spamerskie czy wysokiej jakości np jakiś PBN, jest jakis sposób żeby sprawdzić je?


RE: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - Corso - 02-07-2017 10:36

To można pozycjonować aukcję na allegro? Żeby była wyżej? Bez promocji itd.? Dobrze to zrozumiałem?


RE: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - Tidus - 02-07-2017 10:50

(02-07-2017 10:36)Corso napisał(a):  To można pozycjonować aukcję na allegro? Żeby była wyżej? Bez promocji itd.? Dobrze to zrozumiałem?

Pozycjoniwac w google


RE: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - smagalaz - 02-07-2017 10:53

Sprytne. W życiu nie wpadłbym na to, by pozycjonować aukcję Allegro :o Ma to sens, bo domena Allegro jest wiarygodna i nie trzeba zbytnio zamartwiać się o jakość linków. W razie, jakby aukcja wyleciała autorowi z indeksu - zakłada drugą i impreza trwa dalej.


RE: Aukcja allegro w top1 na trudną frazę - Marcin0292 - 02-07-2017 10:54

Aukcję allegro również można wybić w wynikach wyszukiwania, ale jak ktoś jest długo na allegro i ma kupujących to ciężko przebic