Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sposób na bony bah - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: sposób na bony bah (/Temat-sposob-na-bony-bah-148650)

Strony: 1 2


sposób na bony bah - michaciesli - 29-06-2017 19:17

1.Nazwa przedmiotu : instrukcja jak wygenerować bony bet-at-home
2.Opis przedmiotu : dokładną iinstrukcja jak pozyskać bony bet-at-home na 8€, 7€, 5£, 5Pln wszystkie rodzaje działające na Polskich kontach. Są to bony sprzedawanej na tym forum przez użytkownika S.. jak i inne kampanie. Ilość bonów, które można otrzymać w zasadzie nieograniczona.
4.Kontakt : pw
5.Cena : 50zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill

Edit: oczywiście sprzedam tylko jednej osobie


RE: sposób na bony bah - piotrekprorok - 29-06-2017 19:21

(29-06-2017 19:17)michaciesli napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : instrukcja jak wygenerować bony bet-at-home


Napisz coś więcej... Możemy generować bony bez żadnej inwestycji etc? Czyli darmowy hajs? Xpokerface


RE: sposób na bony bah - ciastkO - 29-06-2017 19:24

(29-06-2017 19:21)piotrekprorok napisał(a):  
(29-06-2017 19:17)michaciesli napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : instrukcja jak wygenerować bony bet-at-home


Napisz coś więcej... Możemy generować bony bez żadnej inwestycji etc? Czyli darmowy hajs? Xpokerface

1 kampania = 1 konto
i niektóre chyba mają nawet wymagany obrót


RE: sposób na bony bah - michaciesli - 29-06-2017 19:26

Tak, w zupełności. Cała operacja nie jest co prawda nieskazitelna moralnie Smile ale najważniejsze, że bony działają, są akceptowane czego przykładem są kupujący je na tym forum od dawna od różnych użytkowników.

Tak jedna kampania jedno konto, obrót dotyczy wszystkich tych kampanii. Po pewnym czasie kampanii można użyć ponownie, choć ten sposób to oferta raczej dla kogoś kto chce tymi bonami handlować. Zgłosiło się do mnie parę osób na pw z zapytaniem jak je zdobywać, ale pokasowalem wiadomości a nie chce spamowac skrzynek, dlatego założyłem post


RE: sposób na bony bah - Folari - 29-06-2017 21:07

(29-06-2017 19:26)michaciesli napisał(a):  Tak, w zupełności. Cała operacja nie jest co prawda nieskazitelna moralnie Smile ale najważniejsze, że bony działają, są akceptowane czego przykładem są kupujący je na tym forum od dawna od różnych użytkowników.

Tak jedna kampania jedno konto, obrót dotyczy wszystkich tych kampanii. Po pewnym czasie kampanii można użyć ponownie, choć ten sposób to oferta raczej dla kogoś kto chce tymi bonami handlować. Zgłosiło się do mnie parę osób na pw z zapytaniem jak je zdobywać, ale pokasowalem wiadomości a nie chce spamowac skrzynek, dlatego założyłem post

Jedna kampania = jedno konto, nie można użyć bonu z tej samej kampanii po jakimś czasie. Te zasady w bah są niezmienne od dawna facepalm


(29-06-2017 19:21)piotrekprorok napisał(a):  
(29-06-2017 19:17)michaciesli napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : instrukcja jak wygenerować bony bet-at-home


Napisz coś więcej... Możemy generować bony bez żadnej inwestycji etc? Czyli darmowy hajs? Xpokerface

Zakładasz fejk konta i dostajesz bon na meila, wał stary jak świat.


RE: sposób na bony bah - michaciesli - 29-06-2017 21:13

Jasne, że możesz użyć jeszcze raz po pewnym czasie, było to już wałkowane 10 razy tutaj. Tak zakladasz konto na fejk dane to prawda, inna sprawa jak to zrobić żeby nie przyszła odmowa zamiast bonu i skąd wziąć wszystkie powyższe kampanie. Jeśli wiesz to napisz pod spodem, ludzie będą mieli info.


RE: sposób na bony bah - Folari - 29-06-2017 21:20

Wypisujesz jakieś kocopoły ...

Cytat:Może zostać zrealizowany maksymalnie 1 bon na Kampania w ramach danej akcji przypadające na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego, adresu, organizacji, adresu IP, komputera lub innego urządzenia (np. smartfon, tablet). W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź "balance betting", bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
Bon może zostać zrealizowany wyłącznie raz. Bon jest przypisany do danej osoby i może zostać zrealizowany wyłącznie na jej koncie gracza. Przekazanie lub sprzedaż bonu są zabronione.

Nie ma możliwości użycia 2x bonu z tej samej kampanii na jednym koncie, mam dalej bony z 2016 i nie mogę ponownie użyć, a korzystałem we wrześniu 2016 ostatnio z tej kampanii. Nie wypisuj bzdur facepalm


RE: sposób na bony bah - Stworkowaty - 29-06-2017 21:25

Folari, to jesteś inny. ^^ Sam generowałem kody i od 2016 roku na jednym koncie użyłem z tej samej kampanii dwukrotnie ;p


RE: sposób na bony bah - michaciesli - 29-06-2017 21:27

Można, wiem bo je sprzedawalem i sam uzywalem po kilka razy. po co się klocisz. Był na tym forum gosci, który pisał kiedy kampanie, które sprzedawał można było użyć ponownie. To że masz don z 2016, który nie chce wejść nie znaczy, że bon z tej kampanii wydany wczoraj nie wejdzie. Podejrzewam, że bony w tych kampaniach.przydzielane są przez.bah jakimiś transzami i od tego zależy czy wejdzie ponownie czy nie.


RE: sposób na bony bah - Folari - 29-06-2017 21:35

Może użyłeś 2x z tej samej strony ale kampania na 100% była już inna. Wrzuciłbym linki do tych tzw. "generatorów" ale to się skończy tak jak z wettformat bo ludzie nie mają umiaru Smile